Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Brązowy medal Zuzanny Madej

2018-08-06 13:16:11 (ost. akt: 2018-08-06 13:18:54)
Zuzanna Madej Zdobyła brązowy medal

Zuzanna Madej Zdobyła brązowy medal

Zuzanna Madej została brązową medalistką Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym. To uczestniczka Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetek – XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych w tenisie stołowym.

Zuzanna Madej jest uczennicą klasy VIII „a” Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie, uczęszcza do Oddziału Dwujęzycznego, równolegle doskonaląc swoje umiejętności gry w tenisa stołowego.

Tenis stołowy jest jej największą pasją, której poświęca bardzo dużo czasu i która przynosi jej oraz jej bliskim dużo radości i satysfakcji. Jej największe osiągnięcia: udział w Mistrzostwach Polski Kadetek w tenisie stołowym 2018 – XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych w Luboniu oraz III miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego Kadetek w tenisie stołowym 2018.

Zuzannę cechuje energiczność, angażowanie się w różnorodne ciekawe i zarazem ambitne przedsięwzięcia, konsekwencja oraz po części upór w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu. Zawsze uśmiechnięta, komunikatywna oraz wyciągająca pomocną dłoń każdej osobie, która znajduje się w trudnej sytuacji.

Dyscyplina sportu, którą uprawia wymaga od niej precyzji, spostrzegawczości, determinacji, perfekcyjnej kondycji fizycznej oraz bardzo wielu godzin treningu. Nigdy nie narzeka na zmęczenie, ceni sobie każdego przeciwnika, zawsze wierzy, że każdy mecz jest dla niej szansą rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń. Jej najwierniejszymi kibicami jest jej cała rodzina, która trzyma za nią kciuki, dopinguje ją i uprawia również ten sport. Przed nią wiele jeszcze meczy oraz wspaniałe sukcesy. Trzymamy kciuki.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages