środa, 13 listopada 2019. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Rok szkolny czas zacząć

2018-09-05 11:00:00 (ost. akt: 2018-09-05 11:16:40)
Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2 w Działdowie

Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2 w Działdowie

Społeczność Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie spotkała się 3 września na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2018/19. Uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli i pracowników przywitał dyrektor pan Wiesław Smereczyński.

Wszystkich przywitały również wicedyrektorki, pani Anna Siedlecka i pani Ewa Raciborska. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego dyrektor placówki przypomniał, że każdy nowy rok szkolny to kolejny etap na drodze w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz kształtowaniu właściwych wzorców. Szczególnie ciepłe słowa skierował do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają swoją edukację w murach Zespołu Szkół nr 2. Poza tym wyraził nadzieję, że dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli, a także przy aktywnej postawie rodziców uda się stworzyć zintegrowaną społeczność, która wspólnie będzie rozwiązywać trudności i cieszyć się z sukcesów. Następnie głos zabrał zastępca burmistrza pan Andrzej Wiśniewski, który w imieniu swoim i władz miasta życzył nauczycielom wytrwałości, uczniom celujących wyników, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci.
Po tych krótkich wystąpieniach pani dyrektor przedstawiła wychowawców poszczególnych klas, z którymi uczniowie spotkali się po zakończonym apelu. W tym momencie wszyscy uświadomili sobie, że wakacje właśnie się skończyły, a wtorkowy pierwszy dzwonek obwieści rozpoczęcie lekcji. Nowy rok szkolny czas zacząć.

Ewa Elbruda
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages