środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Adrian Kowalkowski wraca do kariery zawodniczej

2018-10-04 14:00:00 (ost. akt: 2018-10-06 09:10:37)
Adrian Kowalkowski wraca na ring

Adrian Kowalkowski wraca na ring

Adrian Kowalkowski wraca na ring. W wywiadzie dla Gazety Działdowskiej nasz kickboxer potwierdza informacje o swoim powrocie na ring. Stawia sobie i swoim podopiecznym ambitne plany.

- Jak pan ocenia występ swojego podopiecznego?
- Zawodnik mój pokazał się z dobrej strony, wiadomo jest trochę elementów do poprawienia, ale najważniejsza jest wygrana. Przypomnę, że był to Karola debiut na gali, zupełnie inaczej walczy się na imprezach amatorskich, gdzie nie ma publiczności, niż na gali., Atmosfera jest inna, wszyscy zwracają uwagę tylko na ciebie. Jest telewizja muzyka światła, ale Karol dał radę i to się liczy. Występ na gali to mega doświadczenie

- Gdzie i kiedy odbędą następnie starty pana podopiecznych?
- Następny start moich zawodników planowany jest na listopadzie. Weźmiemy udział w Turnieju Baltic Cup w Suwałkach. Już mocno się do niego przygotowujemy.

- Dotarły do nas informacje o pańskim powrocie na ring?
- Coś tam też słyszałem [śmiech - przyp.red]. A tak na serio powiem, że decyzja o wycofaniu się spowodowana była moimi problemami, których zbytnio nie chcę rozdmuchiwać. Teraz wiem, że było to zbyt pochopne. Obecnie jestem w trakcie przygotowań, więc myślę że nie długo gdzieś zawalczę. Ciężko żyć bez tego co się uwielbia. Mam 28 lat i sądzę, że wiele przede mną, że jeszcze jest dużo do zrobienia. A już na pewno bardzo bym chciał zawalczyć przed działdowską publicznością. Wracam więc na ring i z pewnością będę walczył jeszcze przez kilka dobrych lat.

(SZW)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages