Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Sukcesy w Grudziądzu tradycją szkoły

2018-10-11 12:00:00 (ost. akt: 2018-10-11 11:55:34)
Prezydent miasta Grudziądza Robert podczas parady szkół „bronkowskich” wyróżnił naszą reprezentację poprzez towarzyszenie nam na płycie stadionu

Prezydent miasta Grudziądza Robert podczas parady szkół „bronkowskich” wyróżnił naszą reprezentację poprzez towarzyszenie nam na płycie stadionu

W dniach 28-29 września tego roku w Grudziądzu odbyły się XXXVII Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego.

Szkołę Podstawową Nr 3 z Działdowa reprezentowali uczniowie w składzie: Wiktor Anuszewski, Magdalena Machałowska, Lena Lipka, Zuzanna Radzimińska, Nikodem Samsel i Jakub Dąbkowski. Uczniowie w ramach pobytu w mieście patrona szkoły zwiedzili Klub GKS Olimpia Grudziądz i spotkali się z braćmi Bronka, co stało się nieodłączną tradycją wyjazdów na zawody. Prezydent miasta Grudziądza Robert podczas parady szkół „bronkowskich” wyróżnił naszą reprezentację poprzez towarzyszenie nam na płycie stadionu.

Była to również okazja do poznania się i wymiany kilku słów z zawodnikami.
Cennym doświadczenie dla naszych uczniów jest wzięcie udziału w biegach, gdzie na linii startu wysiłek podejmuje stu lub więcej zawodników w jednej kategorii wiekowej na dystansie 800 m. Nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie lokaty.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali: Nikodem Samsel za miejsce IV i Zuzanna Radzimińska za miejsce V. Dodatkowo wszyscy otrzymali pamiątkowe medale. Po zakończeniu biegów reprezentacja wraz z opiekunami udała się na grób Bronisława oddać hołd pamięci patrona. Zawodnikom należą się duże brawa i gratulacje. Miłą niespodzianką dla naszych uczniów była obecność ich rodziców na płycie stadionu.


(IP)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages