Wtorek, 12 listopada 2019. Imieniny Konrada, Renaty, Witolda

Specjaliści od rzutów karnych

2018-10-17 14:00:00 (ost. akt: 2018-10-17 13:50:39)
Piłkarze z „Dwójki” najlepsi  w naszym powiecie

Piłkarze z „Dwójki” najlepsi w naszym powiecie

We wtorek 9 października najstarszy rocznik szkoły – 10 osób z klas 3 Gimnazjum reprezentowało Szkołę na Mistrzostwach Powiatu Działdowskiego w Piłce Nożnej 6-cio Osobowej rocznika 2003 i młodsi. Najlepsi byli piłkarze z „Dwójki”.

Zawody odbyły się w Lidzbarku Welskim gdzie stawiło się 11 drużyn z całego Powiatu Działdowskiego. Po losowaniu powstały dwie grupy Ai B. Zawody były bardzo ciężkim sprawdzianem umiejętności piłkarskich dla wszystkich drużyn. Chłopcy z Działdowskie „Dwójki” bardzo dobrze rozpoczęli mecze grupowe wygrywając kolejno z SP nr 1 w Działdowie oraz drużyną SP z Narzymia. Kolejny mecz również rozpoczęli od prowadzenia gry i strzelenia bramki, jednak końcówka meczu z drużyną z Burkatu ostatnie - 2 minuty były dla naszej drużyny pechowe i przegraliśmy ten mecz 2:1. Ostatni mecz wygraliśmy z drużyną z Rybna i tym samym zakwalifikowaliśmy się do półfinałów turnieju.
W meczu o wejście do finału na naszej drodze stanęła bardzo mocna drużyna z Iłowa, którą pokonaliśmy dopiero w rzutach karnych 3:2.
Mecz finałowy był powtórką meczu z drużyną z naszej grupy – chłopcami z Szkoły Podstawowej w Burkacie.
Ten mecz dopiero pokazał, że te dwie ekipy zasługiwały piłkarsko na finał i sportowo mecz o 1 miejsce przebiegał w niezwykle szybkim tempie, a sytuacje na boisku przyprawiały wiele emocji wszystkim kibicom. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 2:2, a rozstrzygnięcie przyniosły rzuty karne precyzyjnie wykonywane przez naszych zawodników. Jedyny minusem udziału naszej drużyny był skręcony staw skokowy naszego pomocnika Aleksandra Sobczaka w końcówce meczu półfinałowego.

(IP)


Grupa A
Szkoła Podstawowa nr 1 w Działdowie
Zespół Szkół w Rybnie
Zespółó Szkół w Narzymiu
Szkoła Podstawowa nr 2 w Działdowie
Szkoła Podstawowa w Burkacie

Grupa B
Szkoła Podstawowa w Dłutowie
Szkoła Podstawowa w Łęcku
Szkoła Podstawowa w Iłowie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lidzbarku
Szkoła |Podstawowa nr 2 w Lidzbarku
Szkoła Podstawowa w Rybnie

Skład drużyny:
Oskar Zero, Bartosz Kocięba, Artur Prusak, Michał Roman, Aleksander Sobczak, Wiktor Masiak, Maciej Kulawik, Patryk Dajnowski, Miłosz Chmielewski oraz Sebastian Świniarski.
Nauczycielem prowadzącym zespół był pan Bartłomiej Ozga.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages