Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Dzień Nauczyciela w ZS nr 2

2018-10-18 11:00:00 (ost. akt: 2018-10-20 09:31:11)
Dzień Nauczyciela w Zespole Szkół nr 2 w Działdowie

Dzień Nauczyciela w Zespole Szkół nr 2 w Działdowie

Dzień Edukacji Narodowej, zwyczajowo zwany Dniem Nauczyciela w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie świętowano w piątek 12 października. Z tej okazji odbyły się dwa apele, które z opiekunami przygotowali uczniowie obu szkół: SP4 i II LO.

Pani dyrektor Anna Siedlecka powitała wszystkich obecnych, którzy zechcieli razem z nauczycielami i pracownikami oświaty uczcić ten dzień. Nie obyło się bez podziękowań i życzeń, do których dołączyli się dyrektor szkoły pan Wiesław Smereczyński i przewodnicząca Rady Rodziców pani Jolanta Przasnyska. Słów uznania nie szczędził pedagogom również naczelnik Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu pan Zbigniew Czajkowski, który w imieniu organu prowadzącego przekazał dwóm nauczycielom Nagrody Burmistrza. Podczas uroczystości, jak co roku, wyróżniającym się nauczycielom wręczono Nagrody Dyrektora. Poza tym wymieniono pedagogów, którzy w Olsztynie otrzymają Złote i Srebrne Medale za Długoletnią Służbę.
Po części oficjalnej głos zabrali uczniowie, którzy wyrazili swoją wdzięczność programem artystycznym. Występy zdominowały zabawne sceny
z życia szkoły. Na wzór atlasu grzybów zaprezentowano zebranym przegląd najczęściej spotykanych typów uczniów, wśród których znalazły się m.in.: ściągacz pospolity, podpowiadacz zaciekły, podlizuch zwyczajny czy podjadacz namiętny. Atrakcją uroczystości były muzyczne upominki w wykonaniu chóru szkolnego, składanie życzeń i wręczanie symbolicznych kwiatów.


(Ewa Elbruda)Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages