Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Krystyna Wasiak Przewodniczącą Rady Gminy Działdowo

2018-11-25 15:50:00 (ost. akt: 2018-11-25 15:48:37)
Krystyna Wasiak jest nową Przewodnicząca rady Gminy Działdowo

Krystyna Wasiak jest nową Przewodnicząca rady Gminy Działdowo

Autor zdjęcia: Szymon Wyrostek

Krystyna Wasiak została wybrana na stanowisko Przewodniczącej rady Gminy Działdowo w kadencji 2018-2023. Jej zastępcami będą: Ewa Chojnacka i Krystyna Roman.

Sesja Rady Gminy Działdowo odbyła się w piątek 23 listopada. Otworzyła je radna Seniorka Krystyna Roman. Po ślubowaniu radnych i nowego wójta gminy Działdowo - Mirosława Zielińskiego rozpoczęły się wybory przewodniczącego rady gminy i jego dwóch zastępców. Jedyną kandydatką na stanowisko przewodniczącego była Krystyna Wasiak, która jest emerytowaną nauczycielką i sołtysem wsi Burkat. Wybory i ogłoszenie wyników przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Krystian Chyliński (przewodniczący), Krzysztof Doliński, Mariusz Giesek.
Nową przewodniczącą Rady Gminy Działdowo została Krystyna Wasiak, za jej kandydaturą głosowało 14 radnych obecnych na sesji.
- Jest to dla mnie wielki zaszczyt i zarazem wyzwanie. Wyzwanie nie tylko dla mnie, ale i dla rady gminy i pracowników urzędu gminy, bo przecież wszyscy razem pracujemy na rzecz gminy Działdowo - powiedziała Krystyna Wasiak, zaraz po ogłoszeniu wyników. Z kolei na stanowisko wiceprzewodniczących rady gminy zostały wybrane: Krystyna Roman i Ewa Chojnacka.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages