Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

XV - lecie Działdowskiego Klubu Seniora

2018-12-06 09:30:00 (ost. akt: 2018-12-06 09:14:18)
Klub Seniora + w Działdowie obchodził swoje 15-lecie

Klub Seniora + w Działdowie obchodził swoje 15-lecie

Klub Seniora w Działdowie obchodził XV-lecie. Wspaniała uroczystość rozpoczęła się montażem słowno - muzycznym przygotowanym przez uczestników Klubu, uczniów z ZS nr 1 w Działdowie i muzykoterapeutę Kornelię Falk.

Inscenizacja nosiła tytuł „Wędrówką życie jest człowieka”, ta sentymentalną podróż po meandrach życia wprowadziła nie tylko seniorów ale i zaproszonych gości w wielkie wzruszenie.

Swoją obecnością podczas uroczystości zaszczycili nas: Pan Grzegorz Mrowiński Burmistrz Miasta Działdowo, Pani Małgorzata Rochoń Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Działdowie, Pani Małgorzata Szymańska była i wieloletnia Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Działdowie oraz założycielka Klubu Seniora w Działdowie, oraz pan Zbigniew Czajkowski Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu, Pani Danuta Kamińska Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nidzicy, Pani Klaudia Rzepczyńska Kierownik Dziennego Domu Seniora w Nidzicy wraz z seniorami, jak również Pani Iwona Bartkowska - Muzal Kierownik Dziennego Domu Senior + w Lidzbarku wraz z seniorami, Agnieszka Grzywacz koordynator Dziennego Domu Senior+ w Działdowie wraz z seniorami.

Cała uroczystość niosła za sobą wiele pozytywnych emocji i pozwoliła z optymizmem spojrzeć w przyszłość i liczyć na kolejne jubileusze. To jak do życia i problemu starości podchodzą działdowscy seniorzy jest potwierdzeniem słów Lucy Maud Montgomery „Nikt nie jest za stary na marzenia, tak jak marzenia nigdy się nie starzeją”.


(IP)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages