Niedziela, 9 grudnia 2018. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Złoto i Srebro Jarzynki

2018-12-07 10:10:00 (ost. akt: 2018-12-07 10:05:10)
 Karol Jarzynka wraz z trenerem Kowalkowskim

Karol Jarzynka wraz z trenerem Kowalkowskim

Karol Jarzynka zawodnik KS Kowalkowski Fighting Klub w Działdowie zdobył dwa medale - złoty i srebrny - na Turnieju w Tarczynie. To kolejny sukces podopiecznego Adriana Kowalkowskiego.

Turniej Mazovia Cup international 12 w Tarczynie odbył się w sobotę 1 grudnia. Karol Jarzynka startował w dwóch formulach light contact i kick light w kategorii wagowej -74 kg senior.
- Normalnie Karol walczy w -69 kg, ale stwierdziłem, że nie będziemy zbijać wagi i pójdziemy w wyższej wadze - podkreśla Adrian Kowalkowski, trener Karola Jarzynki.
Nasz zawodnik spisał się dobrze, bo zdobył złoto i srebro. W walce o 1 miejsce w light contact wygrał 3:0 na punkty z zawodnikiem z Susza. Natomiast w formule kick light spotkał się z tym samym zawodnikiem. Tym razem w finale uległ mu 2:1.
- Zawody potraktowaliśmy sparingowo, ponieważ głównym celem dla moich zawodników jest przyszły rok. Karol potrzebuje jak najwięcej startów żeby łapać doświadczenie, a jak wiadomo każdy start to doświadczenie i lekcja - dodaje Adrian Kowalkowski.
Sponsorami wyjazdu na turniej byli: Sylwia Piotr Rolka Colet i Rafał Brzeziński Rafmet.

(SZW)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages