Piątek, 4 grudnia 2020. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Trzymał narkotyki w miejscu pracy

2018-12-11 09:30:00 (ost. akt: 2018-12-11 09:25:30)
W chwili zatrzymania mężczyzna posiadał przy sobie 5 woreczków strunowych z zawartością białego proszku oraz zawiniątko z suszem

W chwili zatrzymania mężczyzna posiadał przy sobie 5 woreczków strunowych z zawartością białego proszku oraz zawiniątko z suszem

Mieszkaniec Działdowa został zatrzymany w jednym z zakładów na terenie miasta podczas pracy. Mężczyzna posiadał narkotyki, które miał rozprowadzać wśród osób współpracujących z nim. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podczas zatrzymania policjanci ujawnili w posiadaniu mężczyzny amfetaminę i marihuanę..
W piątkowe [7 grudnia - przyp.red.] południe działdowscy kryminalni zatrzymali na terenie jednego z zakładów na terenie miasta 33-letniego działdowianina. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna miał rozprowadzać narkotyki w miejscu pracy.
- Funkcjonariusze weszli na teren zakładu i za zgodą kierownictwa poprosili wskazanego pracownika. W chwili zatrzymania mężczyzna posiadał przy sobie 5 woreczków strunowych z zawartością białego proszku oraz zawiniątko z suszem - mówi Justyna Nowicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.
Policjanci zabezpieczyli ujawnione narkotyki, a 33-latka przewieźli do miejscowej komendy celem wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania amfetaminy i marihuany.
Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadanie substancji psychoaktywnych i środków odurzających jest w Polsce zabronione i zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3.

(IP)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages