Wtorek, 10 grudnia 2019. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Świąteczny turniej streetballowy

2018-12-24 13:40:00 (ost. akt: 2018-12-24 11:59:59)
Turniej cieszył się zainteresowaniem

Turniej cieszył się zainteresowaniem

W SP nr 6 w Mławie 15 grudnia odbył się Świąteczny Turniej Streetball'owy 3x3, który był podsumowaniem wszystkich imprez jakie w 2018 roku zorganizował Krzysztof Ćwik. Zwyciężyła słowacko-czeska drużyna Meferes Previdza.

Do turnieju przystąpiło finalnie jedenaście zespołów które składały się nie tylko z zawodników naszego kraju. Zagościli również zawodnicy z połączonej drużyny czesko-słowackiej pod nazwą Meferes Previdza, w których składzie znajdowali się czołowi zawodnicy tej dyscypliny. Obecni byli również zawodnicy z Białorusi pod nazwą Panda Banda. Wśród polskich drużyn przybyli zawodnicy Planet Cash Team stanowiący ścisłą czołówkę w naszym kraju. W składzie znalazł się tradycyjnie pochodzący z Mławy- Marcin Biranowski. Nie zabrakło mławskich drużyn. Obecni byli weterani Dragons Mława (Merchel Arkadiusz, Sztanga Cezary, Strzelec Radosław), a także Młajami (Łukasz Zakrzewski, Michał Kalinowski, Bartosz Tyszka) i Wyszyngton (Bartosz Pienicki, Łukasz Babut, Łukasz Zakrzewski). Drabinkę turniejową dopełnili zawodnicy z Nidzicy oraz Działdowa.
Wśród mławskich ekip najlepiej zaprezentowali się zawodnicy Młajami, którzy zajęli drugie miejsce w grupie i zaliczyli jedynie porażkę z Planet Cash Team. W fazie pucharowej otarli się o finał przegrywając jednym punktem z Meferes Previdza. W meczu o trzecie miejsce również zabrakło im sił i musieli uznać wyższość działdowskich Smerfów kończąc zmagania na wysokim czwartym miejscu.
Pierwsze miejsce zajęła słowacko-czeska drużyna Meferes Previdza, która w finale pokonała 20:16 Planet Cash Team. MVP Turnieju został Jan Stehlík z drużyny Meferes Previdza. W trakcie trwania turnieju odbył się również konkurs rzutu z połowy, w którym zwyciężył Bartosz Pienicki oraz konkurs rzutów za trzy punkty w którym zwyciężył Piotr Dąbrowski z drużyny Planet Cash Team pokonując Łukasza Zakrzewskiego z Młajami.

Klasyfikacja końcowa:
1. MEFERES PRIEVIDZA, 2. Planet Cash Team, 3. Smerfy, 4. Młajami, 5. MEJDEJ BOYZ, 6. Panda Banda, 7. NNI Basket, 8. Dragons Mława, 9. NOVI Działdowo, 10. Wyszyngton Wyszyny, 11. Vikings.

(ZB)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages