Poniedziałek, 28 września 2020. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Zespołu Szkół nr 2 w świątecznym nastroju

2019-01-02 14:06:00 (ost. akt: 2019-01-02 14:10:53)
W szkole panował świateczny nastrój

W szkole panował świateczny nastrój

W piątek 21 grudnia do Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie zawitała iście świąteczna atmosfera. Społeczność obu szkół wzięła udział w uroczystych apelach z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia, które rozpoczęły się od życzeń dyrektora szkoły pana Wiesława Smereczyńskiego.

Jako pierwsi świętowali uczniowie II LO, którzy zachwycili zebranych koncertem kolęd w wykonaniu chóru i zespołu wokalno – instrumentalnego oraz scenami z tradycyjnych jasełek i baśni.
Występ artystyczny uczniów SP4 poprzedziło wręczenie nagród za udział w konkursach: Ogólnopolskim Konkursie ‘Olimpusek”, Szkolnym Konkursie na pracę plastyczną z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych i Szkolnym Konkursie na najładniejszy, świąteczny wystrój sali. Po oklaskach dla wyróżnionych osób, uczniowie obejrzeli jasełka. Sceny biblijne przeplatały się ze współczesnością. Dzięki obradom Parlamentu Europejskiego można było poznać zwyczaje i potrawy świąteczne krajów Unii. Po walnym zebraniu posłowie złożyli wszystkie dary przy żłóbku. Pokaz uświetniły wokalne i instrumentalne wykonanie kolęd.
Występy podbiły serca publiczności. W świątecznych nastrojach uczniowie rozeszli się do sal, by wspólnie zasiąść przy stole podczas wigilii klasowych.

(Ewa Elbruda)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages