Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Świąteczny czas w Kramarzewie

2019-01-03 12:00:00 (ost. akt: 2019-01-03 11:48:15)
Atmosfera na spotkaniu w Kramarzewie była rodzinna

Atmosfera na spotkaniu w Kramarzewie była rodzinna

Autor zdjęcia: Nadesłane

W niedzielę, 23 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne dla wszystkich mieszkańców wsi Kramarzewo. Inicjatorami wydarzenia byli rodzice wspólnie ze swoimi pociechami.

Cała uroczystość miała miejsce w nowo powstałej świetlicy wiejskiej. Zaproszeni zostali wszyscy mieszkańcy Kramarzewa jak i również goście specjalni:
pan Mirosław Zieliński, wójt gminy Działdowo, Krystyna Wasiak - Przewodnicząca Rady Gminy Działdowo, ks. Mirosław Culepa - proboszcz parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Turzy Wielkiej, Piotr Biema - sołtys Sękowa, Krzysztof Doliński - radny z terenu Sołectwa Kramarzewo i Józef Tułodziecki - sołtys Kramarzewa.
Uroczystość rozpoczęła się o godz.16.00 przywitaniem wszystkich przybyłych, następnie w programie było krótkie przedstawienie bożonarodzeniowe,przygotowane przez dzieci i młodzież z Kramarzewa. Po części artystycznej zawitał do nas Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci prezentami. Nie mogło również zabraknąć czasu na wspólne łamanie się opłatkiem, po czym zaś zebrani zasiedli do wspólnej kolacji.
0000010644-received-2240501646166799-519842

Można było na niej skosztować potraw wigilijnych przygotowanych przez mieszkańców. Jednak kreatywnym rodzicom było mało i nie poprzestali na jednym wydarzeniu.
Po raz kolejny wspólnie się zorganizowali i przygotowali dla swoich dzieci bal karnawałowy, który odbył się dzień przed sylwestrem tj. 30 grudnia 2018. Biletem wstępu było przebranie, dzieciaki się wykazały. Atrakcji było co niemiara, wesoła muzyka, smaczny poczęstunek. Spośród wszystkich uczestników została wybrana para: król i królowa balu Dzieci bawiły się wyśmienicie. Jak zapowiadają organizatorzy na tym nie koniec.

(IP)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages