Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

33 - latek zatrzymany z narkotykami

2019-01-07 15:25:09 (ost. akt: 2019-01-07 19:27:52)
Badanie narkotestem wykazało, że biały proszek to amfetamina

Badanie narkotestem wykazało, że biały proszek to amfetamina

Autor zdjęcia: KPP Działdowo

Na terenie Działdowa doszło do popełnienia przestępstwa narkotykowego. Mężczyzna zatrzymany przez policję to 33 - latek, który widząc radiowóz, odrzucił na ziemię woreczek z białym proszkiem.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie odbywali patrol prewencyjny późnym wieczorem. Na jednej z ulic miasta dostrzegli mężczyznę, który wyraźnie przestraszył się nadjeżdżającego radiowozu. Widząc światła policyjnego auta włożył rękę do kieszeni i odrzucił na chodnik wyjęty przez siebie niewielki przedmiot. Policjanci podjęli natychmiastową interwencję. Wylegitymowali mężczyznę i zabezpieczyli wyrzucony przez niego woreczek z białym proszkiem. Po badaniu narkotestem okazało się, że była to amfetamina. 33 - latek został zatrzymany do wyjaśnienia i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychoaktywnej.
Dodatkowo, kryminalni przeszukali pomieszczenia mieszkalne mężczyzny, gdzie znaleźni susz marihuany. Ponadto ustalili również, że 33 - latek jest podejrzany o zniszczenie mienia przez pomalowanie ścian budynków marketów, czego dokonał w ciągu ostatnich miesięcy w 2018 r. Mężczyźnie grozi łączna kara do 4,5 roku pozbawienia wolności.

(NT)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages