Wtorek, 29 września 2020. Imieniny Michaliny, Michała, Rafała

Działdowscy uczniowie w Kole Fortuny

2019-01-09 15:00:00 (ost. akt: 2019-01-09 14:08:50)
Uczniowie na planie Koła Fortuny

Uczniowie na planie Koła Fortuny

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Działdowie uczestniczyli w nagraniach Koła Fortuny. Uczniowie mieli okazję poznać gwiazdy programu – Rafała Brzozowskiego, Izabellę Krzan i Katarzynę Dereń.

Koło Fortuny jest jednym z najpopularniejszych teleturniejów w historii Telewizji. Zabawa polega na losowaniu kwot pieniężnych w tytułowym kole fortuny, prawidłowym dobieraniu liter i odgadywaniu haseł. Program stanowi dla widzów wspaniałą rozrywkę. Uczniowie działdowskiej szkoły mieli okazję zajrzeć za jego kulisy. Czas spędzony na planie uświadomił im, że praca przy takiej produkcji jest przyjemna, ale równocześnie bardzo wymagająca. Ponadto młodzież spotkała twarze znane im wyłącznie z telewizji. Na koniec zrobiono pamiątkowe zdjęcia, chociaż uczniowie z pewnością długo nie zapomną tego wyjazdu.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. mieszkaniec #2661793 | 79.184.*.* 13 sty 2019 11:54

  degrengolada w szkolnictwie. nauczyciele boją się dyrektorów z politycznego nadania i kolesiostwa. W tym mieście czegoś takiego jeszcze nie grali. Zatrudniani są głównie znajomi gdzie się da w myśl zasady mierny, bierny ale wierny.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Rodzic #2659299 | 37.47.*.* 9 sty 2019 17:48

  Kiedyś to się jeździło do teatru, filharmonii, muzeum. Taka wycieczka kształciła, szczególnie w liceum. A dzisiaj szkoła, która za chwilę będzie pisała o sobie "najlepsza", organizuje wycieczkę na turniej KOŁO FORTUNY. Na pewno po drodze był jeszcze McDonald. Podsumowując, o wynik matury jesteśmy spokojni.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages