Wtorek, 23 lipca 2019. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Dary od WOŚP dla Oddziału Dziecięcego w Działdowie

2019-01-11 11:11:02 (ost. akt: 2019-01-11 11:56:57)
Dar Fundacji

Dar Fundacji

Autor zdjęcia: SPZOZ w Działdowie

Oddział Dziecięcy SPZOZ w Działdowie otrzymał sprzęt medyczny w ramach XXV Finału WOŚP. Jego wartość wynosi ok. 164 tysiące złotych.

XXV Finał WOŚP dedykowany był dzieciom na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz seniorom. Zbiórka miała na celu zapewnienie im odpowiedniej opieki medycznej.Według procedury, SPZOZ w Działdowie zgłosił prośbę o doposażenie Oddziału Dziecięcego. Decyzja okazała się pozytywna.

Dzięki niej Zakład Opieki Zdrowotnej został uzupełniony o nowy sprzęt medyczny w postaci: lokalizatora żył VIVO500S, dwóch kardiomonitorów przyłóżkowych, aparatu EKG z wózkiem kardio, 20 łóżek dziecięcych, szafek przyłóżkowych z regulowanym pulpitem, pulsoksymetra oraz 4 pomp infuzyjnych ze stojakami.

Placówka każdego roku potrzebuje dużych środków pieniężnych, dzięki którym mogłaby dokupić niezbędne sprzęty medyczne. Dzięki darom od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy medycy mogą zapewnić podopiecznym jeszcze lepszą opiekę i większy komfort. SPZOZ jest wdzięczny za każde wsparcie i dorzucenie swojej cegiełki podczas Finału WOŚP.

NT
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Berek #2660953 | 188.146.*.* 11 sty 2019 18:44

    Co o tym sądzi działdowski elektorat PiS, myślę, że nie będziecie leczyć swoich dzieci na tym oddziale przecież Prezes nie kazał.Obluda i zakłamanie przodem.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages