Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

Białe Orły zwycięzcą Polonia CUP

2019-01-25 12:00:00 (ost. akt: 2019-01-25 09:27:28)
Turniej wygrały Białe Orły Działdowo pod opieką trenera Dariusza Karskiego

Turniej wygrały Białe Orły Działdowo pod opieką trenera Dariusza Karskiego

20 stycznia w Iłowie-Osadzie odbył się turniej piłki nożnej halowej rocznika 2006 ,,Polonia Cup''. Głównym organizatorem turnieju był klub GKS Polonia Iłowo w osobach prezesa Radosława Kurpińskiego i trenera Huberta Lemanka.

W turnieju udział wzięły zespoły: Polonia Iłowo, WBS Warszawa, Mławianka Mława, Białe Orły Działdowo, MKS Przasnysz, Królewscy Płock, Stomil Olsztyn, WKRA Działdowo i Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna. Zespoły podzielone zostały na 2 grupy, po 6 zespołów, w których rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym . Z grupy A do półfinału awansowały zespoły Mławianka Mława II i Białe Orły Działdowo. Zespoły te trafiły na dwie najlepsze drużyny z grupy B, WKRA Działdowo i Królewscy Płock. W pierwszym półfinałowym pojedynków, wszystkie drużyny przystąpiły do rywalizacji o miejsca w końcowej klasyfikacji. W najważniejszym meczu, czyli wielkim finale Białe Orły Działdowo po serii rzutów karnych pokonały Królewskich Płock 2:1. Organizatorzy wybrali również najlepszego bramkarza, strzelca oraz zawodnika turnieju.
Nagrody powędrowały odpowiednio do : -najlepszy bramkarz – Miśtal Michał – Mławianka Mława II -najlepszy strzelec zawodnik – Dąbrowski Jakub – Białe Orły Działdowo

Wszystkie mecze dostarczyły wielu emocji, przy sportowej i zdrowej rywalizacji młodych adeptów piłkarskiego rzemiosła. Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują osobom, które włączyły się w przygotowania i przeprowadzenie całego turnieju. Byli to zarówno sponsorzy, jak i rodzice zawodników, którzy na co dzień trenują w miejscowym klubie.

(IP)


Końcowa klasyfikacja turnieju:
1.Białe Orły Działdowo
2.Królewscy Płock
3.Wkra Działdowo
4.Mławianka Mława II
5.MKS Przasnysz
6.WBS Warszawa II
7.Stomil Olsztyn
8.GKS Polonia Iłowo
9.WBS Warszawa II
10.Wieczfnianka Wieczfnia
11.Mławianka Mława I
12.WBS Warszawa IPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages