Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Wspaniały bal w Ruszkowie

2019-02-10 10:00:00 (ost. akt: 2019-02-09 07:58:11)

W Szkole Podstawowej w Ruszkowie odbył się bal karnawałowy. Przy ogromnym zaangażowaniu przedstawicieli Rady Rodziców, świetnie zorganizowanej oprawie wizualno – muzycznej, w odświętnie udekorowanej sali świętowaliśmy trwający karnawał.

Dzieci bardzo chętnie smakowały pyszności przygotowane przez rodziców. Wielkim powodzeniem cieszyły się wspaniałe ciasta, gofry, galaretki, które serwowały postacie z bajek i poprawiające nastój klauny. Zaskakująca była kreatywność w przygotowaniu strojów karnawałowych, w których bawili się uczniowie, rodzice, a także nauczyciele.

W czasie balu przeprowadzono konkurs na najlepszą kreację, a zwycięzcy zostali nagrodzeni. Następnego dnia w inny niż dotychczas sposób powitaliśmy ferie. Spędziliśmy miłe chwile przy ognisku z kiełbaskami, bułeczkami i pysznym, ciepłym kompotem.
- Serdecznie dziękujemy sponsorom: Panu Chaberskiemu z Działdowa, Panu Czaplickiemu i piekarni Jakubowa z Uzdowa oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji tych wyjątkowych chwil, które na długo zapadną w naszej pamięci - mówi Małgorzata Szymańska dyrektor szkoły w Ruszkowie.

(IP, MS)

[gallery]112649 [/gallery]

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages