Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Zaatakowała nożem swoją znajomą. Trafiła do aresztu

2019-02-12 07:17:21 (ost. akt: 2019-02-13 08:31:31)
28-letnia działdowianka za swój czyn trafiła do aresztu

28-letnia działdowianka za swój czyn trafiła do aresztu

Autor zdjęcia: KPP Działdowo

28-letnia mieszkanka Działdowa ostatnią dobę spędziła w policyjnej celi. Kobieta trafiła tam po tym, jak zraniła inną kobietę nożem. Za spowodowanie uszkodzenia ciała i groźby karalne wobec innej osoby grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: 28-latka na imprezie wbiła znajomemu nóż w plecy 28-latka na imprezie wbiła znajomemu nóż w plecy Policjanci zatrzymali 28-letnią mieszkankę Ełku, która podczas picia alkoholu ze swoimi znajomymi jednemu z nich wbiła nóż w plecy. Kobieta usłyszała zarzut...

W sobotę, 9 lutego policjanci z Działdowa interweniowali w jednym z bloków na terenie miasta w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zranienia nożem kobiety przez inną kobietę. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwie mieszkanki Działdowa, z których jedna posiadała ranę ciętą w okolicach klatki piersiowej.
- Jak ustalili policjanci, między kobietami doszło do kłótni, w trakcie której 28-latka groziła 30-latce pozbawieniem życia, a następnie ugodziła ją nożem. Pokrzywdzona trafiła do szpitala w Działdowie, natomiast drugą z kobiet policjanci zatrzymali i przewieźli do komendy - mówi Justyna Nowicka z KPP w Działdowie.

28-latka jest podejrzana o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu i kierowania gróźb karalnych wobec 30-letniej mieszkanki Działdowa.

W poniedziałek 11 lutego Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował wobec podejrzanej środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się na odległość 10 metrów i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

Za spowodowanie uszkodzenia ciała i groźby karalne wobec innej osoby sprawcy grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(IP)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages