Niedziela, 29 marca 2020. Imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona

Znęcał się nad bliskimi. Został tymczasowo aresztowany

2019-02-14 19:32:30 (ost. akt: 2019-02-14 19:37:29)
43-latek został tymczasowo aresztowany

43-latek został tymczasowo aresztowany

Autor zdjęcia: Archiwum GO

43-letni mieszkaniec gminy Działdowo najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Został tymczasowo aresztowany za znęcanie się nad rodziną.

Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad członkami swojej rodziny. Sąd zdecydował o odizolowaniu sprawcy przemocy od pokrzywdzonych. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
- W poniedziałek 12 lutegoSąd Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy w stosunku do 43-letniego mieszkańca gminy Działdowo podejrzanego o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad członkami swojej rodziny - mówi Justyna Nowicka z KPP w Działdowie.

W rodzinie prowadzona była procedura Niebieskiej Karty. Policjanci wcześniej interweniowali w rodzinie w związku z awanturami, które wszczynał mężczyzna ubliżając swoim bliskim, wyganiał ich z domu i groził pozbawieniem życia. 43-letk nadużywał alkoholu. Sytuacja ta trwała od 2017 roku do 10 lutego bieżącego roku, gdy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z podjętą w tym dniu interwencją w miejscu jego zamieszkania.

Za przestępstwo znęcania się nad bliskimi sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(IP,JS)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages