Poniedziałek, 28 września 2020. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

III Gminne Dyktando w Iłowie - Osadzie

2019-02-21 15:43:15 (ost. akt: 2019-02-22 10:13:00)
Z ortografia najlepiej poradzili sobie nauczciele

Z ortografia najlepiej poradzili sobie nauczciele

Autor zdjęcia: Szymon Wyrostek

Ilona Pietrzak, nauczycielka z Narzymia zajęła I miejsce w III Gminnym Dyktandzie. Najlepszą grupą okazali się nauczyciele z terenu gminy. Organizatorem imprezy był GOKiS Iłowo, a patronatem objął ją wójt Sebastian Cichocki.

W III Gminnym Dyktandzie wzięło udział 26 uczestników. Byli podzieleni na pięć grup. W zmaganiach z ortografia wzięli udział seniorzy, nauczyciele, pracownicy urzędu gminy w Iłowie, radni gminni oraz uczniowie. Indywidualnie najlepsza była nauczycielka Ilona Pietrzak. Drugie miejsce zajęła Żaneta Szklarska (nauczycielka), a trzecie miejsce zdobyła uczennica Julia Rzymowska. Wśrod grup biorących udział w dyktandzie zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Iłowie najlepsi okazali się nauczyciele, przed pracownikami urzędu i uczniami. Czwarte miejsce ex aequo seniorzy i radni. Nagrody i dyplomy wręczał wójt gminy Iłowo - Sebastian Cichocki, Piotr Olszewski - dyrektor GOKiS i członkowie jury.
Organizatorzy i wójt podziękowali wszystkim zawodnikom za udział w zabawie i zaprosili na kolejne dyktando, które odbędzie się już za rok.

(SZW)media]531359[/media]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages