Piątek, 22 marca 2019. Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

Po 28 latach służby Asp.szt. Sławomir Kaczmarski przeszedł na emeryturę

2019-02-23 13:01:22 (ost. akt: 2019-02-23 03:06:27)

Autor zdjęcia: KPP Działdowo

W mijającym tygodniu w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie odbyła się zbiórka funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, w związku z odejściem na emeryturę Kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego działdowskiej komendy. Asp.szt. Sławomir Kaczmarski odszedł z Policji po ponad 28 latach służby,

Asp.szt. Sławomir Kaczmarski to świeżo upieczony emeryt. Służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku i od początku związał się z działdowską komendą, wówczas jeszcze Komendą Rejonową Policji w Działdowie, a po reformie administracyjnej w 1999 roku z Komendą Powiatową Policji w Działdowie. Od początku swojej pracy w Policji praktycznie przez cały czas związany był z pionem prewencji, z krótkim pobytem w służbie kryminalnej. Od 2004 roku na stanowisku Kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Działdowie.

Przez lata służby był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany. Odznaczony przez Prezydenta RP Srebrnym Medalem za długoletnią służbę oraz przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.

W czasie zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Działdowie insp. Witold Barcikowski podziękował odchodzącemu na emeryturę z dniem 20 lutego 2019 r. za pełne zaangażowania i gotowości przeszło 28 lat służby, złożył życzenia pomyślności w życiu osobistym, a przede wszystkim zdrowia i aktywnego korzystania z wolnego czasu na „odpoczynku”.

(IP)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (13) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Franek #2690295 | 31.0.*.* 1 mar 2019 09:58

  Tucznik eksportowy. Mogli go schować w tłum żeby obciachu nie było, jak PiS poslanke Pawłowicz przed wyborami.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. co to #2690233 | 5.173.*.* 1 mar 2019 08:34

  Co to za tucznik w pierwszym rzędzie hahahaha

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Medale i odznaczenia w Policji #2688426 | 176.103.*.* 26 lut 2019 12:24

  Do pana Sławomira oraz do wszystkich gadżeciarzy z Komendy podniecających się opisywanymi medalami i odznaczeniami otrzymanymi za zasługi:) Medale i odznaczenia na emeryturze posiadają trzy wartości lub zastosowania. Pierwsze wartość techniczna to można przymocować rynne od domu stosując dane odznaczenie jako podkładkę do śruby.Kształt i grubość zdaje egzamin.Druga sentymentalna-można powiesić jako trofeum w ołtarzyku przy piecu w kotłowni w piwnicy i patrzeć podczas rąbania drzewa. Trzecia wartościowa to wystawienie na allegro za trzy złote może w licytacji kupi jakiś złomiarz. Poza tymi trzema wartościami są to blachy na emeryturze bez żadnego znaczenia.Dlatego po co się podniecać:) Powodzenia.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Niepełny artykuł #2688334 | 176.103.*.* 26 lut 2019 10:12

  Informacje podane w artykule nie są pełne. A zasługi dla ówczesnego komisariatu policji w rybnie? Pobyt zdaje się tydzień gdzie komendant Robert G. wręczył 7 słownie siedem sztuk teczek dochoddzeń a kury a kaczki i alimenty. Zainteresowany po przejrzeniu zawartości stwierdził że wraca do prewencji w Działdowie po czym wyjechał z pięknego rybna. Dlatego w przyszłości jeżeli będzie odchodził z komendy ktoś na emeryturę wpisując niby życiorys służbowy, proszę zachować więcej strzemięźliwosci w kreowaniu super zasług. Naprawdę artykuł jakby co najmniej kim zong una zegnali w Korei Północnej, z tak naprawdę łyżka dziegciu prawdy w beczce miodu. Nie wspomnieć też doprowadzenia świadka do sądu i zachowania które spowodowało że doprowadzony spierdolił spod drzwi w wyniku złego zachowania konwojenta. Kto był tym konwojentem???ha ha ha ha ha Tak że panie Sławku na przyszłość jeżeli chcesz się Pan wypowiadać o byłych emerytowany Ch oficerach z komendy lepiej przemilczeć sprawy o których nie ma się zielonego pojęcia.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Dodatkowa praca #2687798 | 31.0.*.* 25 lut 2019 12:34

  Podpowiem Panu Sławomir że jak siedzenie w domu się znudzi i hobby w postaci zanurzenia orzeszków w zimnej wodzie na zalewie mławskim jako jedyne hobby dwa razy w zimie się znudzi można zadzwonić do pgk w Lidzbarku. Urzęduje w tym śmieciowym środowisku były przełożony jasionowski. Można spytać czy kierowcy nie potrzebuje na smieciarkę. Ów specjalista od śmieci przyjmuje swoich to Pana przyjmie. Trzeba też uważać że ten prezes specjalista od śmieci ma w zakładzie śmieciowym niskie notowania gdyż zakład znajduje się na skraju bankructwa z olbrzymim długiem jak na taki zakład. Powodzenia

  Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (13)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages