Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Do czego potrzebne nam kobiety?

2019-03-16 12:00:00 (ost. akt: 2019-03-13 12:53:54)

Na odwieczne pytanie: do czego potrzebne są kobiety, próbowano znaleźć odpowiedź w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie. Od rana samorządy uczniowskie obu szkół prześcigały się z pomysłami, jak umilić wszystkim dzień 8 marca.

Oprócz tradycyjnych kwiatów i życzeń nie zabrakło słodkich wypieków. Międzynarodowy Dzień Kobiet uczczono słuchowiskiem, wyemitowanym przez szkolny radiowęzeł.
Audycja słowno – muzyczna przygotowana przez uczniów SP4 i II LO na wesoło i na poważnie, przypominała jak ważną rolę odgrywają w świecie kobiety i do czego są potrzebne. Atrakcją dnia i jednocześnie niespodzianką był koncert piosenek, dedykowanych wszystkim kobietom, tym dużym i tym małym. Na holu szkoły wystąpił zespół wokalno – instrumentalny oraz chór pod kierunkiem niezawodnego pana Janusza Gadomskiego. Skoczne rytmy wprawiły zgromadzoną publiczność w miłą atmosferę i zachęciły do wspólnego śpiewania i pląsów. Muzyczny upominek oraz życzenia: „…by odnaleźć swoje myśli i marzenia, w bliskich osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia …”, wszystkie panie przyjęły z radością i uśmiechem.
(IP)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages