Wtorek, 12 listopada 2019. Imieniny Konrada, Renaty, Witolda

Wernisaż prac dziecięcych i młodzieżowych

2019-03-17 12:00:00 (ost. akt: 2019-03-13 14:52:31)

W piątek, 1marca 2019r. w holu MGOK odbył się pierwszy w historii Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury wernisaż prac dziecięcych i młodzieżowych.

W uroczystym otwarciu wystawy wzięli udział młodzi artyści, ich rodzice, dziadkowie, opiekunowie z Przedszkola Miejskiego w Lidzbarku, wychowawcy klas oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1i nr 2 w Lidzbarku.

Wernisaż otworzyła dyrektor MGOK Marlena Komosińska, natomiast muzycznie uświetniła go swoim pięknym wokalem Natalia Pawelska ze Szkoły Podstawowej w Bryńsku. O swojej sekcji Plastyczne Inspiracje, pracy w niej i technice marmurkowania, w której są wykonane prace na wystawę opowiedział instruktor plastyki Zygmunt Mężykowski.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, co bardzo usatysfakcjonowało organizatorów. Myślą o tym, aby kolejne wernisaże organizować w galerii „Nowa Przestrzeń”, gdzie jest dużo więcej miejsca na tego typu wydarzenia. Prace młodych artystów wykonane w technice marmurkowania można oglądać do 29 marca 2019 r. w holu MGOK Lidzbark w godz. 9:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.
(IP)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages