Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Sukces ucznia z Hartowca w konkursie językowo - plastycznym

2019-04-10 09:54:41 (ost. akt: 2019-04-10 10:09:14)

Autor zdjęcia: Gmina Rybno

„Lubię niemiecki, bo…” - to nazwa wojewódzkiego konkursu plastycznego dedykowanego uczniom szkół podstawowych. Oskar Drzewiński z klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Hartowcu zajął w nim II miejsce!

Konkurs został zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział w Olsztynie. Jego celem było zainteresowanie uczniów kulturą krajów używających języka niemieckiego, promowanie właściwego wykorzystania Internetu jako źródła wiadomości oraz umożliwienie uczestnictwa w konkursie uczniom ze zdolnościami nie tylko językowymi, ale również plastycznymi.

Uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Hartowcu Oskar Drzewiński zajął w konkursie zaszczytne II miejsce! Jury było zgodne, że wszystkie prace uczniów były na naprawdę wysokim poziomie. Dlatego sukces ucznia cieszy jeszcze bardziej! Do konkursu namówiła go i przygotowała nauczycielka języka niemieckiego Pani Barbara Hartfelder. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 4 kwietnia w Polsko-Niemieckim Centrum Młodzieży Europejskiej w Olsztynie.
(IP)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages