Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

28 - latek usłyszał aż 13 zarzutów

2019-04-12 18:00:08 (ost. akt: 2019-04-12 14:08:48)

Funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do altanek ogrodowych i garaży. 28 - latek miał przy sobie niewielkie ilości narkotyku. Mężczyzna usłyszał w sumie 13 zarzutów. Sąd zastosował wobec niego 3-miesieczny areszt. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy z wtorku na środę policjanci zatrzymali 28-latka, który jest podejrzany m.in. o przestępstwa kradzieży z włamaniem. Mężczyzna włamywał się do altanek ogrodowych i garaży znajdujących się na terenie Działdowa. Stamtąd kradł i usiłował ukraść różne rzeczy o łącznej wartości prawie 40.000 zł. Mężczyzna przywłaszczył sobie m.in. sprzęt i akcesoria wędkarskie, rowery, sprzęt i narzędzia ogrodowe oraz elementy miedziane. 28 - latek usłyszał łącznie 13 zarzutów, w tym 12 dotyczących przestępstw przeciwko mieniu i jedno przeciwko ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Działdowie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami. Za swoje czyny 28-latek poniesie odpowiedzialność przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
(IP)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages