Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Dance Show Płośnica 2019

2019-04-18 10:33:00 (ost. akt: 2019-04-18 10:31:17)

Autor zdjęcia: FB Gmina Płośnica

Trwają przygotowania do konkursu tanecznego „Dance Show Płośnica". Odbędzie się on już niebawem, bo 28 kwietnia. W tegorocznym jury zasiądą znakomici tancerze: Tomasz Barański i Marta Chudzyńska. W imieniu organizatorów zapraszamy!

Celem konkursu jest popularyzacja różnych form tanecznych, rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z zespołami tanecznymi, a także integracja środowiska tanecznego.

W tym roku w jury zasiądą wyjątkowi tancerze. W rolę jurora wcieli się Tomasz Barański - tancerz, choreograf oraz instruktor tańca sportowego (specjalizacja jazzowa). Posiada on międzynarodową mistrzowską klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich. Był uczestnikiem 5. edycji "You can dance. Występuje w "Tańcu z Gwiazdami" - razem z Eweliną Lisowską zdobył Kryształową Kulę w 5. edycji programu.

Marta Chudzyńska także ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest stypendystką College of Sport and Performing w Danii oraz absolwentką Szkoły baletowej w Warszawie i Szkoły Tańca Współczesnego w Berlinie. Pani Marta jest wyjątkowo utalentowaną i ciepłą osobą.Dance Show Płośnica już niedługo! Zapraszamy!
(IP)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages