Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Śniadanie wielkanocne w ŚDS

2019-04-20 09:00:00 (ost. akt: 2019-04-19 11:06:41)

Autor zdjęcia: FB ŚDS w Iłowie

W środę, 17 kwietnia w Środowiskowym Domu Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej im. Św. Jana Pawła II w Iłowie – Osadzie odbyło się Świąteczne Śniadanie Wielkanocne.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości, a następnie przedstawiono działalność Domu za pomocą prezentacji multimedialnej i filmu. Na spotkanie przybył
Wójt Gminy Iłowo-Osada Pan Sebastian Cichocki, Skarbnik Gminy Pani Teresa Wiecińska, Dyrektor Gminnej Biblioteki Pani Halina Engelard, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Działdowskiego, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Pan Piotr Olszewski, ks. Jan Pezara proboszcz parafii w Iłowie-Osadzie oraz Pani Joanna Bartkowska - przedstawiciel Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Nie zabrakło także rodziny i przyjaciół uczestników ŚDS.

Liczne przybycie gości potwierdziło, że sprawy osób chorych i niepełnosprawnych nie mogą być lekceważone. Po części oficjalnej przyszedł czas na degustację przepysznych potraw i wypieków wielkanocnych przygotowanych w ramach zajęć kulinarnych. Na stole znalazł się m.in. żurek z kiełbasą, pieczeń rzymska, faszerowane jajka i sałatki. Wyjątkowy klimat stworzyły także specjalne dekoracje świąteczne. Śniadanie Wielkanocne sprawiło wszystkim wiele radości i przebiegło w miłej atmosferze.
(IP)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages