Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Groził pozbawieniem życia i znęcał się nad bliskimi

2019-05-09 13:39:29 (ost. akt: 2019-05-09 14:53:08)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Mieszkaniec gminy Rybno uprzykrzał życie swoim bliskim i teraz musi opuścić wspólnie zamieszkiwany z nimi lokal. Sąd Rejonowy w Działdowie zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

6 maja Prokuratura Rejonowa w Działdowie zastosowała wobec 68-letniego mieszkańca gminy Rybno policyjny dozór, zakaz zbliżania się oraz nakaz opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną.

Mimo orzeczonych środków mężczyzna nie zamierzał stosować się do decyzji prokuratury. W tym samym dniu wrócił do miejsca zamieszkania, gdzie dobijał się do drzwi domu i ponownie wszczął awanturę ze swoją żoną, wyzywał ją i groził pozbawieniem życia. Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. W związku z tym wobec mężczyzny podjęto działania mające odseparować go od pokrzywdzonej i zapobiec stosowaniu przez niego przemocy.

8 maja Sąd Rejonowy w Działdowie, na wniosek prokuratury skierowany przez policję, zastosował wobec 68-latka tymczasowy areszt. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie psychiczne, nękanie i stosowanie gróźb karalnych wobec swojej żony. Mieszkaniec gminy Rybno najbliższy miesiąc spędzi w celi zakładu karnego.

jn/in

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages