Działdowianie wskoczyli "na pudło"

2019-05-10 07:00:00(ost. akt: 2019-05-09 14:45:11)
We Włoszałkowicach (koło Leszna) odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu seniorów w wersji walki pointfighting i lightcontact.
W mistrzostwach uczestniczyło 455 zawodników z 72 klubów. O medale mistrzostw Polski walczyli także podopieczni Marka Dwórznika: W kategorii wagowej do 50 kg Milena Dwórznik, która wywalczyła wicemistrzostwo kraju. W kategorii wagowej do 70 kg Sylwia Dwórznik wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski.

W kategorii wagowej 57 kg Dominik Jackowski także brązowy medal. W kategorii wagowej do 94 kg Mateusz Cejmer który zdobył Mistrzostwo Polski.

W mistrzostwach startowali doświadczeni już zawodnicy, na których zawsze można liczyć. Nadal podtrzymują wysoki poziom wytrenowania oraz techniczny czego dowodem jest zdobycie czterech medali Mistrzostw Polski.

Warto nadmienić, że Dominik Jackowski zam. w Zakrzewie jest zdobywcą pierwszego medalu Mistrzostw Polski dla Gminy Działdowo. Myślę, że nie ostatni bowiem stać tego zawodnika na dalsze i większe sukcesy.