Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył... Miał przy sobie narkotyki

2019-05-13 08:10:26 (ost. akt: 2019-05-13 08:12:00)

Autor zdjęcia: kpp

Policjanci prewencji z Działdowa zatrzymali miejscowego 30-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna znajdował się na jednej z ulic w Działdowie, gdy podjechał do niego policyjny patrol celem legitymowania. W trakcie sprawdzania policjanci ujawnili w odzieży mężczyzny woreczki i zawiniątka z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. Za przestępstwo narkotykowe grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

8 maja w godzinach wieczorno-nocnych policjanci prewencji pełniący służbę na terenie miasta Działdowo zauważyli na jednej z ulic młodego mężczyznę. Ten na widok zbliżającego się radiowozu gwałtownie przyspieszył kroku i zmienił kierunek ruchu.

Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Podjechali do niego, a następnie wylegitymowali. Okazał się nim 30-letni działdowianin. Podczas sprawdzania policjanci ujawnili w odzieży mężczyzny 9 zawiniątek i dwa woreczki strunowe z zawartością białego proszku oraz wagę elektroniczną. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 8 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do miejscowej komendy celem wyjaśnienia.

Dzisiaj 30-latek usłyszał zarzut nielegalnego posiadania substancji psychoaktywnych.

Zgodnie z art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Popiera #2736127 | 37.47.*.* 21 maj 2019 22:47

    Dokładnie tak dobrze ktoś napisał całe Działdowo widzi jak pajac kita co ma układ rozwozi narkotyki dilerzy jego co są niby poszukiwani A jeżdżą samochodem i mieszkają w pielęgniarskim świnka z Wyszyńskiego biega tam codziennie po narkotyki A policja jeździ za dziećmi i robi pokazowki by ludzie widzieli . Policjanci A to że towar kita chowa w lesie na komornikach też nie wiecie co?

    Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages