Niedziela, 25 sierpnia 2019. Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Kto był ten wie, kto nie był nie będzie żałował...

2019-06-05 07:00:00 (ost. akt: 2019-06-04 21:48:10)

Zapraszamy na XI Międzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców ,,Działdowo Sokół Cup 2019". 7-9 czerwca, sala sportowa przy ZS2, sala sportowa przy SP1 w Działdowie. Poniżej harmonogram rozgrywek.

XI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW- „SOKÓŁ CUP 2019”, DZIAŁDOWO, 7-9 CZERWCA 2019 r.
HALA SPORTOWA B - SP nr 1 DZIAŁDOWO

PIĄTEK - 7 CZERWCA 2019
1 10:00 CH’06 UKS TRÓJKA NIDZICA - SPK BIAŁYSTOK
2 11:00 DZ’05 UKS ORKAN ZAMBRÓW - UKS 4 ŁOMŻA
3 12:00 DZ’06 UKS TRÓJKA NIDZICA - UKS ORKAN ZAMBRÓW
4 13:00 DZ’07 UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO - UKS TRÓJKA EŁK
5 14:00 CH’06 UKS TRÓJKA NIDZICA - VKM WILNO
6 15:00 CH’06 TSK ROŚ PISZ - KS LEGION LEGIONOWO
7 16:00 DZ’06 KKS OLSZTYN - UKS TRÓJKA NIDZICA
8 17:00 DZ’07 UKS 5 OSTRÓW WLKP. - UKS JAR ELBLĄG
9 18:00 DZ’07 UKS TRÓJKA EŁK - KKS OLSZTYN

SOBOTA – 8 CZERWCA 2019
10 9:00 DZ’07 UKS TRÓJKA EŁK- UKS JAR ELBLĄG
11 10:00 DZ’06 SKS 12 WARSZAWA – KKS OLSZTYN
12 11:00 DZ’05 A.K. MAŁY KOSZ BIAŁOGARD - UKS ORKAN ZAMBRÓW
13 12:00 DZ’06 UKS JAR ELBLĄG – UKS ORKAN ZAMBRÓW
14 13:00 DZ’07 KKS OLSZTYN - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO
15 14:00 DZ’05 A.K. MAŁY KOSZ BIAŁOGARD - UKS TRÓJKA EŁK
16 15:00 DZ’06 SKS 12 WARSZAWA - UKS TRÓJKA NIDZICA
17 16:00 DZ’07 UKS 5 OSTRÓW WLKP. - UKS TRÓJKA EŁK
18 17:00 DZ’07 UKS JAR ELBLĄG – UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO
19 18:00 DZ’05 UKS TRÓJKA EŁK - UKS ORKAN ZAMBRÓW
20 19:00 DZ’06 UKS ORKAN ZAMBRÓW - KKS OLSZTYN

NIEDZIELA – 9 CZERWCA 2019
21 8:00 DZ’07 UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO - UKS 5 OSTRÓW WLKP.
22 9:00 CH’06 SPK BIAŁYSTOK - KS LEGION LEGIONOWO
23 10:00 DZ’06 UKS JAR ELBLĄG - UKS TRÓJKA NIDZICA
24 11:00 CH’06 VKM WILNO - KS LEGION LEGIONOWO
25 12:00 DZ’05 A.K. MAŁY KOSZ BIAŁOGARD - UKS 4 ŁOMŻA
26 13:00 CH’06 TSK ROŚ PISZ – UKS TRÓJKA NIDZICA
ok. 16:00 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU „SOKÓŁ CUP 2019” w ZS nr 2

ŚNIADANIE 7:00 – 9:30 OBIAD 13:00 – 15:30 KOLACJA 18:00 – 20:30

XI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW- „SOKÓŁ CUP 2019”
HALA SPORTOWA A - ZS NR 2 DZIAŁDOWO


PIĄTEK - 7 CZERWCA 2019
1 8:00 DZ’07 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO
2 9:00 DZ’05 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - A.K. MAŁY KOSZ BIAŁOGARD
3 10:00 CH’06 VKM WILNO - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
4 11:00 DZ’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - SKS 12 WARSZAWA
5 12:00 DZ’07 UKS 5 OSTRÓW WLKP. - KKS OLSZTYN
6 13:00 DZ’05 UKS TRÓJKA EŁK - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
7 14:00 DZ’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS ORKAN ZAMBRÓW
8 15:00 DZ’05 WISŁA CANPACK KRAKÓW - A.K. MAŁY KOSZ BIAŁOGARD
9 16:00 CH’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - SPK BIAŁYSTOK
10 17:00 DZ’05 UKS TRÓJKA EŁK - UKS 4 ŁOMŻA
11 18:00 DZ’06 SKS 12 WARSZAWA - UKS JAR ELBLĄG
12 19:00 DZ’05 UKS ORKAN ZAMBRÓW – WISŁA CANPACK KRAKÓW
13 20:00 DZ’07 UKS JAR ELBLĄG - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
14 21:00 DZ’06 KKS OLSZTYN - UKS JAR ELBLĄG

SOBOTA – 8 CZERWCA 2019
15 9:00 CH’06 KS LEGION LEGIONOWO - UKS TRÓJKA NIDZICA
16 10:00 DZ’05 UKS 4 ŁOMŻA - WISŁA CANPACK KRAKÓW
17 11:00 CH’06 VKM WILNO - TSK ROŚ PISZ
18 12:00 CH’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – KS LEGION LEGIONOWO
19 13:00 DZ’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – UKS TRÓJKA NIDZICA
20 14:00 DZ’07 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS 5 OSTRÓW WLKP.
21 15:00 DZ’05 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - WISŁA CANPACK KRAKÓW
22 16:00 CH’06 SPK BIAŁYSTOK - TSK ROŚ PISZ
23 17:00 CH’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS TRÓJKA NIDZICA
24 18:00 DZ’06 UKS JAR ELBLĄG -UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
25 19:00 DZ’07 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – KKS OLSZTYN
26 20:00 DZ’05 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – UKS 4 ŁOMŻA
ŚNIADANIE 7:30 – 10:00 OBIAD 13:00 – 15:30 KOLACJA 18:00 – 20:30

NIEDZIELA – 9 CZERWCA 2019
27 8:00 DZ’07 UKS JAR ELBLĄG - KKS OLSZTYN
28 9:00 DZ’06 UKS ORKAN ZAMBRÓW - SKS 12 WARSZAWA
29 10:00 CH’06 TSK ROŚ PISZ - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
30 11:00 DZ’05 UKS ORKAN ZAMBRÓW - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
31 12:00 DZ’05 WISŁA CANPACK KRAKÓW - UKS TRÓJKA EŁK
32 13:00 DZ’07 UKS TRÓJKA EŁK - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
33 14:00 DZ’06 KKS OLSZTYN - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
34 15:00 CH’06 SPK BIAŁYSTOK – VKM WILNO
ok. 16:00 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU „SOKÓŁ CUP 2019”

ŚNIADANIE 7:30 – 10:00 OBIAD 13:00 – 15:30 KOLACJA 18:00 – 20:30
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages