Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Trochę o zawodzie policjanta w ZS nr 1 w Dzialdowie

2019-06-10 17:00:00 (ost. akt: 2019-06-10 09:01:22)

Autor zdjęcia: kpp

Policjanci z Działdowa kolejny raz prezentowali specyfikę swojej pracy oraz proces doboru i rekrutacji dla kandydatów do służby w Policji.

Odbyło się to w ramach Targów Edukacji i Pracy organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Zespole Szkół nr 1 w Działdowie.

Wydarzenie to miało miejsce w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 na ul. Grunwaldzkiej w Działdowie. Uczestnikami targów byli uczniowie szkół z powiatu działdowskiego.

Policjanci zaprezentowali umundurowanie i wyposażenie policyjne oraz charakterystykę służby w Policji. Dla zainteresowanych udzielili szczegółowych informacji związanych z rekrutacją i doborem do Policji. Policjanci udzielili również informacji na temat otwieranego nowego kierunku studiów „Nauka o Policji”, które umożliwią przyszłym studentom i funkcjonariuszom ubiegać się o stopień oficerski. Do rąk młodzieży trafiły ulotki informacyjne na temat procedury kwalifikacyjnej do Policji oraz na ww. studia.

Chętni mogli obejrzeć film o „Polskiej Policji”, przymierzyć policyjny sprzęt, sprawdzić działanie urządzenia do wykrywania metalu czy zrobić sobie odbitki odcisków palców.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Policji mogą znaleźć niezbędne informacje na ten temat na stronie internetowej www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl oraz na stronach internetowych poszczególnych jednostek policji.

kpp

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. emeryt #2745012 | 88.156.*.* 10 cze 2019 17:31

    A mówili Wam, że będziecie opluwani przez nosicieli HCV i HIV, że będziecie pracować w soboty, niedziele i święta, że gdy inni będą siadać do wigilijnego stołu Wy będziecie wychodzić do pracy? Że urlopy tylko w słonecznym listopadzie? Nie mówili? Zapomnieli? Uczcie się młodzieży, żeby pracować gdziekolwiek tylko nie w tej firmie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages