Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Jak nie czytam, jak czytam

2019-06-14 17:00:00 (ost. akt: 2019-06-14 09:35:34)

Autor zdjęcia: ug Działdowo

Czytamy, bo lubimy. Udział Szkoły Podstawowej im. K. Górskiego w Burkacie w najpopularniejszej akcji czytelniczej w Polsce - „Jak nie czytam, jak czytam”.

7 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej im. K. Górskiego w Burkacie na szkolnym boisku odbyło się wspólne czytanie książek w ramach ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

Akcja polegała na masowym, jednoczesnym czytaniu książek. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest budowanie pozytywnego wizerunku książki tak, by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z relaksem, wolnym czasem i rozrywką.

Uczniowi mieli okazję do poczytania sobie w gronie koleżanek i kolegów, w miłych, niecodziennych okolicznościach tego, na co każdy ma ochotę. Akcja miała również zachęcić do czytania książek tych uczniów, dla których czytanie nie jest jeszcze pasją, a książkę wciąż traktują jako przykry obowiązek.

Nasze wspólne, szkolne czytanie wsparły panie z Gminnej Biblioteki w Burkacie Aleksandra Kowalska i Anna Świderska, które zaprezentowały dzieciom i młodzieży nowości wydawnicze, znajdujące się w miejscowej bibliotece.


Szkoła Podstawowa
im. Kazimierza Górskiego w Burkacie

Grzegorz Efczyński

ug Działdowo


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages