SP w Burkacie w półfinałach Mistrzostw Województwa

2019-06-15 10:00:00(ost. akt: 2019-06-14 09:07:03)

Autor zdjęcia: ug Działdowo

W tegorocznej edycji Mistrzostw Województwa Ogólnopolskiego Turnieju LZS "Piłkarska Kadra Czeka" zaplanowano półfinały systemem pucharowym.
W wyniku losowania par półfinału nasze dziewczęta trafiły na zespół Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy, gdzie gospodarzem były nasze przeciwniczki.

Od początku spotkanie było dość wyrównane, a mimo to po naszych prostych błędach przeciwniczki zdobyły szybko dwie bramki i byliśmy w niezłych opałach. Dziewczęta nie składały broni i coraz częściej gościły pod bramką przeciwniczek marnując dwie dogodne sytuacje, co zakończyło się...trzecią bramką dla zespołu z Prątnicy.

Mimo to w dalszym ciągu atakowaliśmy, co zaowocowało bramką w ostatniej minucie pierwszej połowy autorstwa Kariny Kruszewskiej.

Druga połowa to już koncert w wykonaniu naszych dziewcząt, a strzelanie rozpoczęła Zuzanna Gmurczyk, chwilę później był już remis po składnej akcji naszego zespołu i skutecznym wykończeniu przez Karinę Kruszewską.

Z minuty na minutę przewaga naszego zespołu rosła, a kolejne bramki strzelały Zuzanna Gmurczyk, Karina Kruszewska i ostatnią Aleksandra Gromke, ustalając wynik spotkania 6:3 dla naszego zespołu i zapewniając nam udział w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju LZS "Piłkarska Kadra Czeka", który odbędzie się 18 czerwca w Wikielcu (gmina Iława).

Zagraliśmy w składzie: Roksana Markowska, Kamila Zawalich, Zuzanna Stachowiak, Weronika Anbo, Dominika Dreszler, Aleksandra Gromke, Dżesika Gutowska, Martyna Gmurczyk, Zuzanna Gmurczyk, Karina Kruszewska, Agnieszka Gromke, Hanna Wiśniewska, Zuzanna Koczkodon, Wiktoria Bandachowska.