Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Zmieniamy się dla Was!

2019-06-14 14:52:49 (ost. akt: 2019-06-14 15:18:30)


ZUZANNA LESZCZYŃSKA
redaktor naczelna

Drodzy Czytelnicy, miło mi poinformować, że od 2 maja pełnię funkcję redaktora naczelnego ,,Gazety Działdowskiej". Na co dzień pracuję także jako redaktor naczelny ,,Naszej Gazety Nidzickiej". Razem ze mną gazetę, serwis internetowy, a także fanpage na facebook'u współtworzyć będą:ANNA SKUZA
- wieloletni pracownik Grupy WM, specjalista ds. reklamy ,,Gazety Działdowskiej" oraz ,,Naszej Gazety Nidzickiej". Doradzi, podpowie, przygotuje ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Ma możliwość przygotowania korzystnej propozycji reklamy dla firm w powiecie działdowskim, nidzickim, a także w 17 innych tygodnikach.
tel. 89 625 69 80
a.skuza@gazetaolsztynska.plPATRYCJA BORKOWSKA
absolwentka filologii polskiej, która w czerwcu rozpoczęła swoją przygodę z dziennikarstwem. Kreatywna, uśmiechnięta, pracowita. Zareaguje, zainterweniuje, opisze problemy, z którymi na co dzień borykają się mieszkańcy, a także pomoże w poszukiwaniu rozwiązań. Patrycja czeka na Państwa zgłoszenia od poniedziałku do piątku w redakcji Gazety Działdowskiej.
tel. 23 697 28 10
p.borkowska@gazetaolsztynska.pl
NATALIA ZDUNEK
doradca ds. reklamy ,,Gazety Działdowskiej". Natalia dołączyła do naszego zespołu w maju. Bystra i sympatyczna. Posiada doświadczenie w marketingu i szybko się uczy. Chętnie pomoże w doborze odpowiedniej reklamy dla Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w siedzibie Gazety Działdowskiej.
tel. 23 697 69 16
n.zdunek@wm.pl
Przede wszystkim jednak ,,Gazeta Działdowska" nie mogłaby istnieć gdyby nie Wy - nasi Czytelnicy. To dla Was szukamy ciekawych treści, pasjonujących historii, niezwykłych ludzi. Naszą misją jest być, jak najbliżej Was. Być lustrem, w którym odbija się życie mieszkańców naszego powiatu. Tym samym liczymy na Waszą pomoc i wsparcie. Z myślą o Was tworzymy nie tylko wydanie papierowe ,,Gazety Działdowskiej", ale także codzienny serwis informacyjny dzialdowo.wm.pl oraz fanpage na facebooku


To miejsca dla każdego, kto chce podzielić się z innymi jakąś informacją. Czekamy na Wasze sygnały, przemyślenia. Jesteśmy dla Was - zachęcamy do zgłaszania lokalnych problemów, dzielenia się sukcesami, a także informacjami na temat ciekawych ludzi z naszego powiatu.

Dołożymy wszelkich starań, żeby lektura każdego wydania była dla Was przyjemnością, a przygotowane przez nas reklamy w pełni Was satysfakcjonowały i pozwalały na pozyskanie wielu nowych klientów.

Zachęcamy do współpracy!

REDAKCJA GAZETY DZIAŁDOWSKIEJ
Od poniedziałku do piątku zapraszamy do siedziby Gazety Działdowskiej przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 35, I piętro, nad sklepem wielobranżowym Lidu. Aby ogłoszenie ukazało się w najbliższym wydaniu tygodnika należy nadać je do wtorku do godz. 16:00. Zapraszamy również do reklamowania swoich firm i usług: tel. 89 625 69 80, 23 697 69 16 e-mail: dzialdowo@gazetaolsztynska.pl, r.dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages