Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

„SOKÓŁ CUP 2019”

2019-06-17 15:00:00 (ost. akt: 2019-06-17 07:56:19)

W Działdowie odbył się XI Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki Dziewcząt (rocznik – 2005, 2006, 2007) i Chłopców (rocznik – 2006)

Wyniki turnieju chłopców – rocznik 2006

VKM WILNO (LITWA) – UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 81:30
UKS TRÓJKA NIDZICA – SPK BIAŁYSTOK 8:89
UKS TRÓJKA NIDZICA – VKM WILNO (LITWA) 13:73
TSK ROŚ PISZ – KS LEGION LEGIONOWO 18:31
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – SPK BIAŁYSTOK 26:57
KS LEGION LEGIONOWO – UKS TRÓJKA NIDZICA 61:2
VKM WILNO (LITWA) – TSK ROŚ PISZ 67:26
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – KS LEGION LEGIONOWO 32:49
SPK BIAŁYSTOK – TSK ROŚ PISZ 48:25
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – UKS TRÓJKA NIDZICA 48:15
SPK BIAŁYSTOK – KS LEGION LEGIONOWO 49:25
TSK ROŚ PISZ – UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 46:26
VKM WILNO (LITWA) – KS LEGION LEGIONOWO 43:33
TSK ROŚ PISZ – UKS TRÓJKA NIDZICA 68:14
SPK BIAŁYSTOK – VKM WILNO (LITWA) 26:72


MVP turnieju - najlepszy zawodnik

PAUZUOLIS Dziugas - VKM Wilno (Litwa)

Najlepszy rozgrywający turnieju

BALATOV Jusup - SPK Białystok

Najlepszy obrońca turnieju

KOZAR Bartosz - KS Legion Legionowo

ALL STARS – Najlepsza piątka

NEMYRA Matas - VKM Wilno (Litwa)
OLSZEWSKI Paweł - SPK Białystok
WASILUK Kacper - KS Legion Legionowo
PADIASEK Aleksander - TSK Roś Pisz
KOLAJ Oliwier - UKS Sokół Działdowo


Najlepsi zawodnicy w zespołach

KARVELIS Paulius - VKM Wilno (Litwa)
BUSŁOWSKI Szymon - SPK Białystok
CHOMANIUK Aleksander - KS Legion Legionowo
KROM Krystian - TSK Roś Pisz
GAWARZYCKI Łukasz - UKS Sokół Działdowo
SKIBIŃSKI Aleksander - UKS Trójka Nidzica

Wyróżnienie trenera

KNZLERIS Vasavis - VKM Wilno (Litwa)
SZUSZKIEWICZ Kacper - SPK Białystok
WŁODARCZYK Piotr - KS Legion Legionowo
JABŁOŃSKIWiktor - TSK Roś Pisz
WÓŁKIEWICZ Jakub - UKS Sokół Działdowo
CIĘŻKI Aleksander - UKS Trójka Nidzica


Najmłodszy zawodnik turnieju

GREK Nikodem - TSK Roś Pisz

Skład drużyny Sokół Działdowo: Banaś Krystian, Brzozowski Igor, Brzozowski Stanisław, Czaprowski Kacper, Gawarzycki Łukasz, Kolaj Oliwier, Pietrzak Hubert, Raczyło Sebastian, Samoraj Kamil, Trąbiński Bartłomiej, Tyburski Jakub, Wółkiewicz Jakub – Trener: Pietrzak Jakub.


Wyniki turnieju dziewcząt – rocznik 2005

UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD 45:24
UKS ORKAN ZAMBRÓW – UKS 4 ŁOMŻA 28:34
UKS TRÓJKA EŁK – UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 52:30
WISŁA CANPACK KRAKÓW – AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD 41:17
UKS TRÓJKA EŁK – UKS 4 ŁOMŻA 43:33
UKS ORKAN ZAMBRÓW – WISŁA CANPACK KRAKÓW 26:38
UKS 4 ŁOMŻA – WISŁA CANPACK KRAKÓW 33:48
AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD – UKS ORKAN ZAMBRÓW 27:28
AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD – UKS TRÓJKA EŁK 6:47
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – WISŁA CANPACK KRAKÓW 58:40
UKS TRÓJKA EŁK – UKS ORKAN ZAMBRÓW 58:21
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – UKS 4 ŁOMŻA 53:37
UKS ORKAN ZAMBRÓW – UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 22:27
WISŁA CANPACK KRAKÓW – UKS TRÓJKA EŁK 29:40
AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD – UKS 4 ŁOMŻA 32:15



MVP turnieju - najlepsza zawodniczka

WNOROWSKA Julia - UKS Trójka Ełk

Najlepsza rozgrywająca turnieju

ŁAZOWSKA Kasia - UKS Sokół Działdowo

Najlepsza obrończyni turnieju

SKRZYNIARZ Katarzyna - Wisła Canpack Kraków

ALL STARS – Najlepsza piątka

RADEL Martyna - UKS Trójka Ełk
SZEKLICKA Joanna - UKS Sokół Działdowo
GÓRAL Klaudia - Wisła Canpack Kraków
WIELOCHA Natalia - AK Mały Kosz Białogard
CHEŁSKA Zuzanna - UKS Orkan Zambrów


Najlepsze zawodniczki w zespołach

STASIŁOWICZ Aleksandra- UKS Trójka Ełk
PANEK Milena - UKS Sokół Działdowo
SMAGA Maria - Wisła Canpack Kraków
OCZKOWSKA Oliwia - AK Mały Kosz Białogard
MOSTOWSKA Weronika - UKS Orkan Zambrów
TOMASZEWSKA Wiktoria - UKS 4 Łomża

Wyróżnienie trenera

TALARONEK Lena - UKS Trójka Ełk
ZIĘTARA Katarzyna - UKS Sokół Działdowo
PABIAN Gabriela - Wisła Canpack Kraków
WESOŁOWSKA Oliwia - AK Mały Kosz Białogard
WIĄCEK Paulina - UKS Orkan Zambrów
SZYŁAK Zuzanna - UKS 4 Łomża

Nagroda pocieszenia

WITKOWSKA Klaudia - UKS 4 Łomża

Skład drużyny UKS Sokół Działdowo: Brzozowska Milena, Dembska Alicja, Kowalska Wiktoria, Kwiatkowska Amelia, Łazowska Katarzyna, Mroczkowska Paulina, Panek Milena, Pydynkowska Larysa, Siatkowska Karolina, Szeklicka Joanna, Świder Ania, Warecka Nikola, Ziętara Katarzyna – Trener: Raczyło Sylwia.

Wyniki turnieju dziewcząt – rocznik 2006

UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – SKS 12 WARSZAWA 50:30
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – UKS ORKAN ZAMBRÓW 45:33
SKS 12 WARSZAWA – UKS JAR ELBLĄG 22:46
KKS OLSZTYN – UKS JAR ELBLĄG 17:39
SKS 12 WARSZAWA – KKS OLSZTYN 39:27
UKS JAR ELBLĄG – UKS ORKAN ZAMBRÓW 29:32
UKS JAR ELBLĄG – UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 32:42
UKS ORKAN ZAMBRÓW – KKS OLSZTYN 37:27
UKS ORKAN ZAMBRÓW – SKS 12 WARSZAWA 31:28
KKS OLSZTYN – UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 21:43


MVP turnieju - najlepsza zawodniczka

WÓŁKIEWICZ Zuzanna - UKS Sokół Działdowo

Najlepsza rozgrywająca turnieju

WALCZUK Daria - UKS Orkan Zambrów

Najlepsza obrończyni turnieju

DZIAGIEL Zuzanna - UKS Jar Elbląg

ALL STARS – Najlepsza piątka

KOZIKOWSKA Lena - UKS Sokół Działdowo
SKALSKA Julia - UKS Orkan Zambrów
MAJ Kinga - UKS Jar Elbląg
SOKOŁOWSKA Julia - SKS 12 Warszawa
MAZURO Karolina - KKS Olsztyn


Najlepsze zawodniczki w zespołach

BRZEZIŃSKA Tatiana - UKS Sokół Działdowo
LANCZEWSKA Maria - UKS Orkan Zambrów
MITAL Katarzyna - UKS Jar Elbląg
KRUSZYŃSKA Agata - SKS 12 Warszawa
WÓJCIK Julia - KKS Olsztyn
NAPIWOCKA Oliwia - UKS Sokół Działdowo

Wyróżnienie trenera

KONOPKA Zofia - UKS Sokół Działdowo
GOŁASZEWSKA Daria - UKS Orkan Zambrów
ZIÓŁKOWSKA Karolina - UKS Jar Elbląg
PIETRASIK Ola - SKS 12 Warszawa
KADZIEWICZ Amelia - KKS Olsztyn
LUDWIŃSKA Wiktoria - UKS Sokół Działdowo


Nagroda specjalna sponsora

SZCZECH Martyna - UKS Sokół Działdowo
SAMORAJ Kamil - UKS Sokół Działdowo


Skład drużyny UKS Sokół Działdowo: Brzezińska Tatiana, Chyczewska Julia, Konopka Zofia, Kozikowska Lena, Kręciszewska Wanessa, Kuc Kinga, Lech Julia, Ludwińska Wiktoria, Margalska Aleksandra, Nadolska Amelia, Napiwocka Oliwia, Ostrowska Judyta, Sowińska Sara, Szczech Martyna, Wółkiewicz Zuzanna – Trener: Pietrzak Mariusz.


Wyniki turnieju dziewcząt – rocznik 2007

UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO 17:51
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. – KKS OLSZTYN 55:35
UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO – UKS TRÓJKA EŁK 38:28
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. – UKS JAR ELBLĄG 19:39
UKS TRÓJKA EŁK – KKS OLSZTYN 48:27
UKS JAR ELBLĄG – UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 42:16
UKS TRÓJKA EŁK – UKS JAR ELBLĄG 24:37
KKS OLSZTYN – UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO 7:47
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. 30:44
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. – UKS TRÓJKA EŁK 22:48
UKS JAR ELBLĄG – UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO 19:25
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – KKS OLSZTYN 25:33
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. – UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO 23:38
UKS JAR ELBLAG – KKS OLSZTYN 45:7
UKS TRÓJKA EŁK – UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 39:25


MVP turnieju - najlepsza zawodniczka

NIEDZIELSKA Aleksandra- UKS Trójka Działdowo

Najlepsza rozgrywająca turnieju

ROCKA Victoria - UKS Jar Elbląg

Najlepsza obrończyni turnieju

PRZYBOROWSKA Wiktoria- UKS Trójka Ełk

ALL STARS – Najlepsza piątka

RADZIMIŃSKA Zuzanna - UKS Trójka Działdowo
ZYZEK Anna - UKS Jar Elbląg
OSIECKA Wiktoria - UKS Trójka Ełk
KISIELEWSKA Olga - UKS Piątka Ostrów Wlkp.
MALINOWSKA Inga - KKS Olsztyn


Najlepsze zawodniczki w zespołach

DOMERACKA Lidia - UKS Trójka Działdowo
MICHALAK Weronika - UKS Jar Elbląg
LEWANDOWSKA Ida - UKS Trójka Ełk
OLEJNIK Lena - UKS Piątka Ostrów Wlkp.
JAROSZEWSKA Nikola - KKS Olsztyn
KUC Kinga - UKS Sokół Działdowo

Wyróżnienie trenera

ŻYWICA Oliwia - UKS Trójka Działdowo
ĆWIKLIŃSKA Maja - UKS Jar Elbląg
KRUPKA Gabriela - UKS Trójka Ełk
POLARCZYK Sara - UKS Piątka Ostrów Wlkp.
NOWOSIELSKA Maja - KKS Olsztyn
ALCZYŃSKA Lena - UKS Sokół Działdowo


Najmłodsza zawodniczka turnieju

BORKOWSKA Patrycja - UKS Sokół Działdowo

Skład UKS Trójka Działdowo: Brzozowska Hanna, Buśka Zuzanna, Ciecińska Oliwia, Czajkowska Małgorzata, Domeracka Lidia, Duda Maja, Klach Pola, Kozłowska Maja, Lewandowska Iga, Lipka Lena, Niedzielska Aleksandra, Okuniewska Michalina, Orłowska Judyta, Radzimińska Zuzanna, Suś Julia, Żywica Oliwia – Trener: Małgorzaciak-Niedzielska Iwona.
Skład drużyny UKS Sokół Działdowo: Alczyńska Lena, Borkowska Oliwia, Borkowska Patrycja, Borowa Amelia, Goclawska Oliwia, Kuc Kinga, Lorkowska Aleksandra, Nadolska Amelia, Ogrodnik Julia, Pudlak Iga, Rafalska Amelia, Rojewska Jessica, Sobiech Nikola – Trener: Raczyło Sylwia.




Sekretarz Turnieju : Jerzy Kowalski
Organizator Turnieju : Jakub Pietrzak


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages