Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Orkiestra z Płośnicy kolejny raz na ogólnopolskim festiwalu

2019-07-04 09:00:00 (ost. akt: 2019-07-03 11:32:36)

Autor zdjęcia: ug Płośnica

W dniach 29-30 czerwca 2019 roku Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Płośnicy wraz z zespołem mażoretek GAMA brała udział w XXV Ogólnopolskim Festiwalu Orkiestr OSP. Impreza tym razem miała miejsce w stolicy Podlasia - Białymstoku.

Udział zespołu w tej prestiżowej uroczystości był zwieńczeniem ciężkiej pracy na przełomie prawie 2 lat, ponieważ poprzedzony był eliminacjami na poziomie wojewódzkim i regionalnym. Dzięki dobrym występom w konkursach niższego szczebla nasza Orkiestra znalazła się w gronie 10 najlepszych strażackich orkiestr w Polsce, co rozpatrywać należy niewątpliwie jako suces muzyków, tancerek oraz przede wszystkim nauczycieli i opiekunów w osobach kapelmistrza Piotra Klonowskiego oraz choreograf Jadwigi Józefowicz.

Dzięki pięknym występom zarówno w koncercie, jak też paradzie marszowej nasz zespół zdobył uznanie w oczach publiczności i jury i wrócił do Płośnicy z kilkoma pucharami.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w ten wielki sukces! Trzymamy kciuki, byście cały czas utrzymywali wypracowany, wysoki poziom artystyczny i sławili Płośnicę na scenach całej Polski!

ug Płośnica

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages