Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

V Festyn rodzinny w Nowym Dworze

2019-07-08 17:00:00 (ost. akt: 2019-07-08 13:34:29)

W niedzielę, 7 lipca na placu przy sali OSP w Nowym Dworze odbył się już V Festyn Rodzinny. Nie zabrakło atrakcji, konkursów oraz oczywiście muzyki. Mimo niesprzyjającej pogody przybyło wielu mieszkańców wsi oraz osób z okolicy.

Na imprezie, która, która rozpoczęła się o godz. 13.00 byli obecni burmistrz Miasta i Gminy Lidzbark Maciej Sitarek, Sekretarz Miasta i Gminy Lidzbark Krzysztof Wieczorek, Przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Ciesielski, sołtys wsi Nowy Dwór Katarzyna Paradowska oraz Radny Waldemar Skuza.

Główną atrakcją imprezy była wioska Indiańska z Tatanka Art, dzięki której zarówno dzieci jak i dorośli mogli nauczyć się strzelać z łuku. Oprócz tego można było podziwiać indiańskie stroje rekwizyty oraz liczne występy i pokazy na scenie, a także skorzystać z malowania twarzy.

Najmłodsi mieli okazję bawić się na trampolinie i dmuchanych zjeżdżalniach. Dużą popularnością cieszyły się też przejażdżki bryczką. Nie zabrakło również występów Młodzieżowej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Lidzbarku. O strefę gastronomiczną zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Nowego Dworu. W konkursach z nagrodami brali udział zarówno młodsi i starsi.

Ponadto można było obejrzeć wystawę maszyn rolniczych. Wieczorem natomiast rozpoczęła się zabawa taneczna.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Hjk #2759441 | 31.0.*.* 9 lip 2019 09:44

    To wszystko dzięki sitarkowi

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages