Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Wybrano nowych dyrektorów

2019-07-19 09:00:00 (ost. akt: 2019-07-17 11:39:47)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

16 lipca komisja konkursowa wybrała nowego dyrektora Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Grunwaldzkiej w Działdowie. Został nim Tomasz Nąć.

Do konkursu stanęło dwóch kandydatów. Dotychczasowa dyrektorka Magdalena Kamińska i nauczyciel matematyki i informatyki tejże szkoły Tomasz Nąć.

— Komisja w wyniku przeprowadzonego konkursu zarekomendowała na stanowisko dyrektora ZS nr 1 pana Tomasza Nącia. Decyzję w sprawie powołania podejmie jutro Zarząd Powiatu — mówi wicestarosta Marian Brandt.

Podobny konkurs dotyczył dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Działdowie. Tam jednogłośną rekomendację otrzymał Wojciech Lipka. Dotychczasowy dyrektor nie miał kontrkandydatów. Będzie to jego trzecia kadencja na tym stanowisku.

um Działdowo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. uczeń #2783004 | 5.173.*.* 28 sie 2019 16:22

    A tymczasem w Zespole Szkół na Polnej dzieją się cyrki. Władze miasta zwlekają ile tylko mogą z przekazaniem niezbędnych informacji aby szkoła przygotowała plan lekcji od 1 września. Wygląda to jak działanie na szkodę szkoły. Niektórzy mówią, że pewne szkoły są faworyzowane przez władze miasta a innym (nauczycielom i uczniom) się utrudnia życie poprzez zwlekanie z ważnymi decyzjami lub z obcinaniem funduszy, z blokowaniem różnych inicjatyw i zajęć. Uważam, że dla miasta szkoły powinny być jak dzieci dla rodziców - wszystkie jednakowo i sprawiedliwie traktowane.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages