Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Nominacja gminy Rybno do ogólnopolskiej nagrody gospodarczej!

2019-08-03 11:00:00 (ost. akt: 2019-08-01 10:50:21)

Autor zdjęcia: ug Rybno

Gmina Rybno została nominowana do ogólnopolskiej nagrody gospodarczej „LIDER GOSPODARKI REGIONALNEJ” w roku 2019 za istotny wkład w rozwój społeczno-gospodarczy swojego regionu przez wprowadzenie pozytywnych zmian ilościowych, jakościowych i strukturalnych, które zaowocowały powstaniem nowych wartości gospodarczych i intelektualnych, a także wpłynęły za zmianę poziomu życia mieszkańców.

Nagroda gospodarcza Lidera Gospodarki Regionalnej przyznawana jest w ramach programu prowadzonego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarczego oraz redakcję „Panoramy Gospodarczej" i Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku „Gazeta Prawna". Nagrodę otrzymują najprężniej rozwijające się samorządy, spółki, spółdzielnie oraz uczelnie, których działalność wpływa na rozwój polskiej gospodarki.

O przyznaniu i uroczystym wręczeniu statuetki zadecyduje Kapituła Europejskiego Ośrodka Rozwoju Gospodarki podczas Forum Rozwoju Biznesu, organizowanego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Biznesu, najbardziej prestiżowego wydarzenia biznesowego w Polsce, które odbędzie się 6 marca 2020r. w Katowicach.

Nominacja to zwieńczenie starań i efekty wytężonej pracy całego samorządu, pracy, która tak znacząco wpłynęła na wizerunek Gminy, zmieniający się na przestrzeni ostatnich lat.

ug Rybno

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages