Sobota, 24 października 2020. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Gala Muzyki Filmowej w ŚDS

2019-09-02 15:00:41 (ost. akt: 2019-09-02 14:50:12)

Autor zdjęcia: FB ŚDS w Iłowie

W środę, 28 czerwca uczestnicy ŚDS w Iłowie - Osadzie wzięli udział w niezwykłym spotkaniu integracyjnym, którego głównym motywem była muzyka filmowa. Tego dnia nie zabrakło wspaniałych występów, eleganckich strojów i czerwonego dywanu!

Gospodarzem imprezy był Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Działdowie. Ks. Daniel Adamowicz Dyrektor Caritas Diecezji Toruńskiej serdecznie przywitał przybyłych gości oraz władze miasta i gminy Działdowo. Spotkanie zamieniło się w prawdziwą galę za sprawą czerwonego dywanu oraz występu śpiewaczki z Warszawy. Artystka zaprezentowała zebranym znane i lubiane piosenki filmowe.
Uczestnicy domów nie byli jedynie biernymi obserwatorami. Później przyszedł czas także na ich wykonania, które zostały nagrodzone przez publiczność gromkimi brawami. Na koniec wykonawców uhonorowano statuetkami i dyplomami. Po części artystycznej na wszystkich czekał pyszny obiad i ciasta. Smaczny poczęstunek sprawił, że uczestnicy nabrali sił i z chęcią wzięli udział w zaplanowanej zabawie tanecznej.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages