Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

„Mała książka - wielki człowiek" w Płośnicy

2019-09-06 14:00:59 (ost. akt: 2019-09-06 11:49:18)

Do GCKiB w Płośnicy dotarła paczka z książkami i gadżetami dla maluchów. Wszystko za sprawą projektu „Mała książka - wielki człowiek".

Od 6 września GCKiB w Płośnicy zaprasza rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym (3-6 lat - roczniki 2013-2016) do wzięcia udziału w kolejnej edycji projektu "MAŁA KSIĄŻKA-WIELKI CZŁOWIEK"!

Na małych uczestników czeka Wyprawka, która zawiera książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika.
Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania!

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Udział w projekcie jest bezpłatny.
GCKiB w Płośnicy

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages