Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w tenisie stołowym

2019-09-13 19:00:00 (ost. akt: 2019-09-13 09:02:04)

46 zawodniczek i zawodników wystąpiło w I Wojewódzkim Turniej Kwalifikacyjny w tenisie stołowym w kategorii juniorów i seniorów. Odbył się on w niedzielę, 8 września.

W niedzielę, 8 września w działdowskiej hali sportowej odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w tenisie stołowym w kategorii juniorów i seniorów. Wzięło w nim udział 46 zawodniczek i zawodników. Najwięcej uczestników wystartowało w kategorii seniorów, ponieważ było to aż 18 osób. Właśnie w tej kategorii najlepszy okazał się zawodnik Dekorglassu Wenliang Xu.

Podobnie było w kategorii juniorów, gdzie także zwyciężył tenisista Dekorglassu - Mariusz Rutkowski. Wśród juniorek grą popisała się Zuzanna Madej z Dekorglassu, która zajęła trzecie miejsce. W tej kategorii zwyciężyła Natalia Bogdanowicz z Warmii Lidzbark Warmiński. Ta sama zawodniczka wygrała także w kategorii seniorek. Organizatorem turnieju był KS Dekorglass oraz Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego w Olsztynie.Weliang Xu urodził się 1988 roku w Shenyang w Chinach i na co dzień mieszka w Działdowie. W Polsce mieszka od 2006 roku. Ostatnie sezony reprezentuje barwy KS Dekorglass Działdowo. Nasz zawodnik ma bardzo duży udział w szkoleniu młodych pingpongistów nie tylko w Działdowie, ale i w Polsce, przekazuje tajniki gry w tenisa młodym polskim adeptom tej gry.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages