Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Najlepsi uczniowie dostali stypendia

2019-09-29 11:00:00 (ost. akt: 2019-09-28 09:23:09)
Najlepsi ucznowie otrzymali stypendia

Najlepsi ucznowie otrzymali stypendia

19 września odbyła się XI sesja rady gminy Rybno, w trakcie której najlepszym uczniom wręczono stypendia. Wójt gminy Tomasz Węgrzynowski pogratulował uczniom wyników w nauce. Ich rodzicom podziękował za dobre wychowanie dzieci.

Po sprawozdaniu międzysesyjnym, w którym wójt Tomasz Węgrzynowski przedstawił aktualne inwestycje gminy, wręczono najlepszym uczniom stypendia.
Otrzymali je: Julia Dąbrowska, Roksana Wiśniewska, Dawid Aleksandrowicz, Zofia Jabłońska, Błażej Markowski oraz Izabela Cichorska ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Hartowcu, Julia Aleksandrowicz z Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu, Malwina Januszewska, Zuzanna Kamińska, Amelia Hyżyńska, Weronika Bach, Weronika Rucińska, Anna Rozentalska, Marta Rozentalska, Paulina Uzarska, Kamila Rucińska ze Szkoły Podstawowej im Janusza Korczaka w Koszelewach: Oliwia Ankiewicz, Izabela Tara ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie, Dorota Rosik, Antonina Tatarek, Mikołaj Maciejewski, Agata Szumilak, Alicja Wieczorek, Anna Orzechowska, Zuzanna Zabłotna, Julia Adamowicz, Rafał Truszczyński, Agata Karbowska, Marianna Krajewska, Jakub Sieński, Oskar Szerszeń, Karolina Truszczyńska, Jakub Wiergowski, Dominika Jarzynka, Oliwia Kościjańczuk, Gabriel Kruszyński, Filip Pisarski, Karol Wiergowski, Karolina Lelińska, Karolina Czubkowska, Karolina Karbowska ze Szkoły Podstawowej im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie, Roksana Grosz, Julita Lewicka, Kordian Adam Sokołowski, Maja Osmańska ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach, Jakub Tara, Mateusz Budziński, Oliwia Gajek, Oliwia Jarzembek, Julia Lewandrowska z gimnazjum im Marii Curie-Skłodowskiej w Rybnie, Julia Szczepańska, Kacper Kowalewski, Karolina Geszczyńska, Iwona Staszyńska, Aleksandra Zawadzka, Iwona Staszyńska, Kinga Karbowska, Kamil Sobieraj, Miłosz Leśniewski, Izabela Janicka, Kinga Gawlik, Grzegorz Józefowicz, Weronika Chmielewska z Liceum Ogólnokształcącego im. Biskupa Jana Chrapka w Rybnie, Patrycja Chała, Dominika Ługowska, Krystian Zdrojewski, Jakub Truszczyński, Laura Ciechowicz, Milena Skakuj z Branżowej Szkoły I Stopnia w Rybnie. — Drodzy Rodzice, gratuluję wam dzieci, gratuluję, że tak wspaniale je wychowaliście, dziękuję, że o nie dbacie i staracie się, aby byli wspaniałymi ludźmi, opiekujecie się nimi i je usamodzielniacie — mówił wójt Tomasz Węgrzynowski.
Następnie radni przystąpili do głosowania nad projektami uchwał. Na koniec sesji głos zabrał radny Bartłomiej Lewalski, którego w wyniku przeprowadzonego głosowania wyłoniono do reprezentowania Gminy Rybno w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Rolniczej.

(IP)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages