Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Kierował mając 3 promile. Był poszukiwany... jego auto też

2019-10-01 12:26:18 (ost. akt: 2019-10-01 12:26:43)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Mieszkaniec Działdowa nie będzie dobrze wspominał minionego weekendu. Mężczyzna przejeżdżał autem przez gminę Lidzbark. Został zatrzymany w związku ze zgłoszeniem obywatelskim z podejrzeniem o „pijanym kierowcy”. Policyjna kontrola potwierdziła nietrzeźwość kierującego. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Do tego był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności, a ponadto poruszał się autem, które też było poszukiwane.


W jednej z miejscowości w gminie Lidzbark patrol prewencji ujawnił nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna poruszał się pojazdem marki VW LT 35 mając przeszło 3 promile alkoholu w organizmie.

To 35-letni mieszkaniec Działdowa. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez działdowską jednostkę policji do przestępstwa niealimentacji oraz komendy powiatowe w Piasecznie i Opocznie do rozliczenia za popełnione wcześniej czyny zabronione.

Ponadto był on również poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży z włamaniem. Jakby tego było mało, mężczyzna poruszał się autem, które wcześniej zostało zarejestrowane jako utracone. Policjanci auto zabezpieczyli a mężczyznę zatrzymali do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwa i wykroczenia. Oprócz zasądzonej już kary 3 miesięcy pozbawienia wolności jego pobyt w areszcie może się jeszcze wydłużyć.

(jn/rj)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages