Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Dzień Edukacji Narodowej w ZS nr 1

2019-10-22 09:50:37 (ost. akt: 2019-10-22 10:04:37)

11 października 2019r. w Zespole Szkół nr 1 obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele uczcili ten dzień szczególnie podniosłą atmosferą, odświętnym strojem i piękną aranżacją wnętrza szkoły.

Pani Iwona Grzechowiak - Jędrzejko wraz z wychowankami, kl.2 c przygotowała uroczysty apel dla uczniów, który odbył się na sali gimnastycznej.
Akademię przygotowano w formie historycznego wykładu na temat DEN. Przepiękna muzyka i śpiew w wykonaniu uczennic dodatkowo podkreślił ważność uroczystości.
O godzinie 14, pan dyrektor Tomasz Nąć rozpoczął część oficjalną Święta w auli szkolnej. Spotkali się tam wszyscy obecni i emerytowani pracownicy szkoły.

Przygotowana przez panią Agnieszkę Stanisławską i kl. 2b uroczysta „Gala Arbuzowa” rozpoczęła się pamiątkowymi zdjęciami na tzw. ściance gwiazd. Następnie podziękowano Dyrektorom szkoły i wszystkim pracownikom za wkład pracy na rzecz uczniów i placówki. Uczniowie wielokrotnie powtarzali, że każdy w tej szkole jest najważniejszy, że każdego praca jest tu potrzebna i doceniana. Dlatego też postanowili nagrodzić pamiątkowymi dyplomami wszystkich pracowników szkoły. W imieniu społeczności uczniowskiej złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Pan dyrektor również nie zapomniał o swoich pracownikach i po części artystycznej wręczył nagrody dyrektora.
IP

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages