Popularne artykuły

19-latek z Działdowa okradł własnego kolegę

2011-07-24 12:40:43 (ost. akt: 2011-07-24 12:47:14)

Do policyjnego aresztu trafił 19-letni mieszkaniec Działdowa. Ireneusz D. z jednego z mieszkań znajdujących się w centrum Działdowa wykorzystując moment nieuwagi przebywających tam osób, dokonał kradzieży saszetki męskiej wraz jej zawartością. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Teraz stanie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

ilustracja do tekstu

ilustracja do tekstu

Autor: Karol Wrombel

Wczoraj, kilkanaście minut po godzinie 1.00 oficer dyżurny działdowskiej policji został poinformowany o kradzieży saszetki męskiej.

Do zdarzenia miało dojść godzinę wcześniej tej samej nocy w jednym z mieszkań znajdujących się w centrum Działdowa. Na miejsce pojechali policjanci.

Z relacji zgłaszającej wynikało, że do mieszkania pod nieobecność jej brata przyszedł jego znajomy Ireneusz D. Mężczyzna przebywał tam przez chwilę.
Wykorzystując moment nieuwagi przebywających tam osób dokonał kradzieży saszetki należącej do mężczyzny, który wykonywał prace remontowe mieszkania.

Pokrzywdzony stwierdził, że w saszetce znajdowały się pieniądze, telefon komórkowy, kluczyki od samochodu, klucze od mieszkania oraz dokumenty, natomiast łączna wartość strat wynosi 1000 złotych.

Po upływie około dwóch godzin od momentu zgłoszenia, patrolujący miasto policjanci na ulicy
Nidzickiej zatrzymali podejrzanego wraz z skradzioną saszetką.

19-letni Ireneusz D. mieszkaniec Działdowa trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był pijany. Sprawca miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Dzisiaj, gdy wytrzeźwieje policjanci przedstawią mu zarzut dokonania kradzieży i stanie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Olsztyn

Komentarze 3 pokaż wszystkie komentarze w serwisie Coś się źle wyświetla? Widzisz błąd? Zgłoś nam to!

Dodaj swój komentarz

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

 1. wojtek #331375 | 95.49.*.* 25-07-2011 14:58

  Ma chłopak tupet okradając własnych znajomych...Ogólnie jestem za tym co napisał "mieszkaniec" ale raczej tego się nie doczekamy bo to jest własnie państwo prawa. Kur** mać

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. xx #331371 | 217.97.*.* 25-07-2011 14:53

  to już chyba nikogo nie dziwi i nikt z tym nie wygra.... żyjemy w takich czasach,że kradzież nie jest Nam obca...kiedyś jak czytałam lub słyszałam,że ktoś ukradł-mówiłam łapy poobcinać a teraz....hmmm,współczucie pozostaje...nie potępię już takiej osoby-bo nie wiem co mi kiedyś do głowy wpadnie...żyjemy w takich czasach,ze każdy z Nas wstając rano,zadaje sobie pytanie-co dalej???!!!! oczywiście facet zle zrobił,to wiadome....by nie było,że popieram...

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. mieszkaniec #330956 | 87.96.*.* 25-07-2011 06:26

  PODAĆ PERSONALIA WRAZ ZE ZDJĘCIEM TEGO GIGUSIA.BĘDZIE TO DLA NIEGO DOTKLIWA KARA I PRZESTROGA DLA INNYCH.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz