Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Natalia Pawelska finalistką I Konkurs Dziecięcych Talentów

2019-11-04 09:05:00 (ost. akt: 2019-11-04 09:03:25)

„I Konkurs Dziecięcych Talentów” Polskiego Radia Dzieciom, to inicjatywa mająca na celu odkrywanie i promocję utalentowanych słuchaczy.

Zadaniem konkursowym było zaśpiewanie dowolnego utworu muzycznego lub wyrecytowanie wiersza. Konkurs odbywał się etapowo i kierowany był do dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia, uwielbiają śpiewać, recytować i chcą zaprezentować swój talent szerszej publiczności.

Uczennica Szkoły Podstawowej w Bryńsku - Natalia Pawelska została wyłoniona z ok. 700 uczestników konkursu i dotarła aż do finału.
Nagrodą główną jest zaproszenie do udziału w nagraniu dwupłytowego albumu wydanego przez Polskie Radio oraz koncert galowy.

W jury zasiadły znakomitości tj.: Natalia Kukulska - wokalistka, autorka tekstów i muzyki, Daria Druzgała - pomysłodawczyni „I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom”, Marcin Kusy - dziennikarz i szef muzyczny Radiowej Jedynki, wicedyrektor Programu I Polskiego Radia, Szymon Radzimierski - podróżnik, bloger, autor książek, aktor, mówca motywacyjny, ambasador i reporter National Geographic Kids.

Natalia ma już za sobą pierwszy wywiad w radiu oraz nagranie utworu, do którego aranżację stworzył sam Wojciech Wójcicki. Przed młodą wokalistką jeszcze koncert Galowy, który odbędzie się w Sali Koncertowej Polskiego Radia w Warszawie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages