Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Stosował przemoc psychiczną względem swoich rodziców

2019-10-30 16:30:15 (ost. akt: 2019-10-30 15:02:11)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Braniewie

Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował policyjny dozór wobec 33-letniego mieszkańca Działdowa, który znęcał się nad swoimi rodzicami. Mężczyzna wcześniej trafił do policyjnego aresztu po interwencji policji w miejscu jego zamieszkania.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji dwa razy w tygodniu oraz zakaz zbliżania się do rodziców na odległość nie mniejszą niż 10 metrów wobec 33-letniego działdowianina.

Mężczyzna został zatrzymany podczas policyjnej interwencji w piątek (25. października) w miejscu zamieszkania. Działdowianin jest podejrzany o stosowanie przemocy psychicznej względem swoich rodziców.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

KPP Działdowo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages